Tekirdağ Manşet Gazetesi

TEKİRDAĞSPOR DAĞILIYOR

Tekirdağspor düzenlenen yemekten sonra son kez objektiflere poz verdi. Bugün(Cuma) itibariyle tesislerden ayrılmaya başlıyor.
Tekirdağspor’da beklenen oldu. Tekirdağspor’un hafta için resmi İnternet sitesinden; ‘Maddi ve manevi bir çıkmaza girdik. Bu şartlarda görevimizi sürdürmek imkansız hale gelmiş ve bu şartlar devam ettiği takdirde maalesef bu koca çınar olan kulübümüz küme düşme tehlikesi ile karşı karşıyadır’ cümlelerini taşıyan açıklama yayımlanmıştı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Tekirdağspor’a moral yemeği verdi. Moral Yemeğine Tekirdağspor yönetim Kurulu üyeleri İsmet Tanrısever, Etem Arıtepe, Sportif Direktör Necdet Çakır, Teknik Direktör Okan Aydın, Yardımcı Antrenörler Salih Dere, Erhan Gaygusuzoğlu ve futbolcular katıldı. Yemekte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinden kimsenin katılmayışı gözlerden kaçmadı.
Yemek sonrası futbolcular, yemeğe katılan yönetim kurulu üyelerine alacaklarını alamadıklarından dolayı maçlara çıkmayacakların ve Tekirdağ’dan ayrılacakların ifade ederek hep birlikte restauranttı terk etti.
Teknik Direktör Okan Aydın ve yardımcıları da oyuncularla birlikte restauranttı terk etti.
Aydın, şahsına ait sosyal medya hesabından” Öncelikle Tekirdağspor kadrosunda bulunan oyuncularım ile her zaman gurur duydum. Bu akşama kadar ve bu akşamda dahil ortaya koydukları karakter için teşekkür eder teknik ekip olarak hakkımızı helal ederiz. Teşekkürler Tekirdağspor. Yıllarca hizmet ettiğim Tekirdağspor kulübünden bu akşam itibari ile teknik ekibimle birlikte üzülerek istifa ediyoruz. Detaylı basın açıklamasını basınımız ile paylaşacağım” şeklinde duyurdu.
Bu olay karşısında Tekirdağspor yönetiminin nasıl bir yol izleyeceği yada istifa edip etmeyeceği ise merakla beklenmeye başladı.
Tekirdağspor’un Pazar günün deplasmanda Çerkezköy 1911 Doğanspor karşısına çıkıp çıkamayacağı sorusu ize gizeminin koruyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ