Tekirdağ Manşet Gazetesi

TEKİRDAĞSPOR BU HAFTA SAHAYA ÇIKACAK

Dün gece (Cuma) yaşanan olumsuzluklardan dolayı maçlara çıkmama kararı alan Tekirdağsporlu futbolcular, iki iş adamının destek sözü vermesi üzerine Çerkezköy 1911 Doğanspor maçında sahada olacak. Futbolcular ayrıca Antrenörlerine seslenerek, tekrar takımın başına dönmesini istedi.
Tekirdağsporlu oyuncular yaşanan olumsuzluklardan dolayı tesislerde basın açıklaması yaptı.
Düzenlenen basın açıklamasında biri günlük ikisi haftalık olmak üzere basın mensupları katıldı.
Futbolcular basın toplantısına eksiksiz katılırken oyuncular adına takım kaptanı Ergin Ersin Açıklama yaptı.
Kaptan Ersin’in açıklamasını aynen yayımlıyoruz; “ İlk yarıda yaşanan olumsuzluklar, olumsuzluklar, verilen sözlere rağmen devam etmektedir. Yönetim kurulu bazı haber kanalları ile alacağımız olmadığına dair yaptığı açıklamalar maalesef gerçeği yansıtmamaktadır.
Bir takım düşünün ki, ilk yarı oynayıp kazandığı ve hak ettiği Çerkezköyspor maçı piriminim alamasın ve 2. Yarıda Çerkezköyspor amacına çıkacak olsun.
Bir takım düşünün ki, devre arası geldiğinde önemli bir kısmı, aşacağını alamadığından dolayı ayrılmak istesin. Konuşulacak çok şey olmasına rağmen camiaya ola saygımızdan dolayı bazı yanlışlıkları geride bırakmak zorundayız. Durum ortadayken her bir futbolcunun geçinmekte dahi zorlandığını düşünürsek maça çıkmamamız ve dağılmamız yönünde kararı aldık. Tekirdağspor camiasından iki büyüğümüz gelip bize destek olması ile sahada olacağız.
Bilinmesini isteriz ki, bizim mevcut yönetime güvencimiz kalmamıştır. Bahsettiğimiz gibi Tekirdağspor camiası yönetim dışında gelen iki büyüğümüzün bir miktar ödeme sözü vermesi üzerine bizler bu somut adıma kayıtsız kalmayarak maça çıkma kararı aldık.
Dün akşam saatlerinde gelen, hocamızın Okan Aydın ve ekibinin istifa kararından dönmelerini rica ediyoruz. Hocamız ile yaşanan bu süreçte herhangi bir sıkıntı olmamakla birlikte kendileri de mağdur olmuşlardır.
Zor bir süreçten geçiyoruz. Önümüzdeki haftalar için Tekirdağ’ın ileri gelenlerinden destek bekliyoruz. Aksi takdirde gitmekten başka çaremiz olmadığını kamuoyunun bilmesini isteriz.”
Futbolculardan Mehmet Tosun ise İstanbul Bakırköy’de oynan Yeşilköyspor karşısına çok erken saate yemek yedikleri için beklenen performansı sahada sergileyemediklerini söyledi.
Yine futbolculardan Metin Tuğlu ise, ailelerine bakma yüklü olduklarını ancak bu yükümlüğü yerine getiremediklerini bunun aksine yaşam mücadelesi verdiklerini ifade etti.
Bu açıklamanın ardından Tekirdağspor Teknik Direktörü Okan Aydın’ın bu çağrıya kulak verip Pazar günü Çerkezköy’de oynanacak olan Çerkezköy 1911 Doğanspor karşılaşmasında sahada olması bekleniyor.
HABERİN HAM VİDEOSU HABER METİNİN ALTINDADIR

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ