Tekirdağ Manşet Gazetesi

“TEKİRDAĞSPOR 11 İLÇENİN ORTAK TAKIMI OLMALIDIR”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağspor’un 11 ilçenin ortak takımı olması gerektiğini söyledi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Belediye seçimleri ile ilgili düzenlenen toplantıya katıldı.
Toplantıda ki konuşmasında Tekirdağspor’a da yer veren Albayrak, Tekirdağspor’a son 5 yılda en fazla kendisinin destek verdiğini söyledi.
Tekirdağspor’un siyasallaştırıldığını iddia eden Albayrak, şunları kaydetti;” Tekirdağspor’a 5 yıl içerisinde en büyük desteği ben yaptım. Ama Tekirdağspor taraftarlarını benim kapıma gönderdiler. Bana istifa başkan diye bağırttılar. Tekirdağspor için ver harcayayım olmaz. Tekirdağspor 11 ilçenin takımı olmak zorunda. Tekirdağspor’un 15 Bin seyircisi varsa 10’ar bin TL verecek bin kişinin olması lazım. Tekirdağspor’a 100 tane 50 bin verecek kişi bulun o kişilerden biri ben biri de Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat olsun dedim. Kimse elini cebine atmıyor. Sonra Tekirdağspor böyle oldu deniyor. Tekirdağspor’u AK Parti siyasallaştırdı. AK Parti Süleymanpaşa Milletvekili Mustafa Yel, TREDAŞ ile görüşerek sponsorluk buluyor. Bulduğu yere kendi resmini be AK Parti logosunu koyuyor. Bu sporu siyasallaşmasıdır. Gelecek dönemde Tekirdağspor mutlaka Tekirdağ’ın ortak takımı yapmak üzere çalışmalar yağacağız. Tekirdağspor hepimizin arzu ettiği en iyi yerlere gelecektir”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ