Tekirdağ Manşet Gazetesi

“TEKİRDAĞ’IN PARLAYAN YILDIZI”

CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Şeref Güral; “ Tekirdağ’ı Trakya’nın Merkezi Türkiye’nin Yıldızı yapacağım”
“BEN HİZMET İÇİN HAZIRIM”
Seçildiği takdirde hizmet için hazır olduğunu ifade eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Şeref Güral, şunları kaydetti” Siyaset çözüm sanatıdır hizmetin adıdır. İnsanların hayatını kolaylaştırmak için verilen mücadelenin adıdır. Başkan adayı olarak siyaset sanatının yönetimine talibim. Yöneticilik bilgi ister, birikim ister, takip ister, özgüven ister. Ben Şeref Güral birikimim, örgüt tecrübem, özgüvenim, tabiki sizlerden aldığım destek ile bu hizmete talibim”
“TEKİRDAĞ’I GELİŞTİRMEK İÇİN ADAYIM”
Seçildiği takdirde Tekirdağ’ı daha da geliştireceğini ifade eden Güral; “Ben Şeref Güral olarak sizlerle beraber, ilçe belediyelerimiz, STK, esnaf ve ticaret odaları TMMOB ile bir ekip çalışması, takım ruhu ortak akıl ile bayrak yarışını teslim alacağım. Tekirdağ hizmet etmek Tekirdağ’ı geliştirmek yemini ile aday adayı oldum. Bunun için enerjimde gücümde var. Sözümüzde yeminimiz olsun. Sizin bana güveniniz ve umut dolu bakışlarınız benim yolumu açacaktır”
CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Şeref Güral, aday adaylığı ile ilgili gazetemize açıklama yaptı.
Güral açıklamasında Tekirdağ’ı Trakya’nın Merkezi Türkiye’nin Yıldızı yapacağını söyledi.
Seçildiği takdirde takım ruhu ortak akıl ile hareket ederek bayrak yarışını teslim alacağını ifade eden Güral, şunları kaydetti;” Siyaset çözüm sanatıdır hizmetin adıdır. İnsanların hayatını kolaylaştırmak için verilen mücadelenin adıdır. Başkan adayı olarak siyaset sanatının yönetimine talibim. Yöneticilik bilgi ister, birikim ister, takip ister, özgüven ister. Ben Şeref Güral birikimim, örgüt tecrübem, özgüvenim, tabiki sizlerden aldığım destek ile bu hizmete talibim. Ben Şeref Güral olarak sizlerle beraber, ilçe belediyelerimiz, STK, esnaf ve ticaret odaları TMMOB ile bir ekip çalışması, takım ruhu ortak akıl ile bayrak yarışını teslim alacağım. Tekirdağ hizmet etmek Tekirdağ’ı geliştirmek yemini ile aday adayı oldum. Bunun için enerjimde gücümde var. Sözümüzde yeminimiz olsun. Sizin bana güveniniz ve umut dolu bakışlarınız benim yolumu açacaktır. Benim sizlere ve partililerime vereceğim söz şudur;
1- 31 Martta sandıklar açıldığında CHP oyları en az yüzde 55 olacaktır.
2- Tekirdağ projelerimiz ile MARKA ŞEHİR olacaktır.
3- Yönetim anlayışım; sabırla, cesaretle ve çalışkanlığım ve; insan sevgim ile Tekirdağ’a hizmet etmek. İsteklerinizi plan ve projelerime dahil ederek. Mutlu bireyler mutlu aileler ve mutlu bir kent yaratmaktır”

“Harcanan her kuruşun hesabı halkımıza verileceğim”
Seçildiği takdire projeleri hakkında da bilgi veren Güral;”
– Olmazsa olmazımız mali disiplindir.
– Harcanan her kuruşun hesabı halkımıza verilecektir.
– Çalışma arkadaşlarım vizyon sahibi olacaktır.
– Yürüyen değil koşan ekipler ile çalışacağım
– Sürekli halkın içinde olacağız
– Tepeden bakma zihniyetini ortadan kaldıracağız.
– Yerel yönetimde muhtarlarımız olmazsa olmazımızdır. Sesimiz kulağımız olacaktır.
– Şehrimize mutlaka Teknik Üniversite kurulması için Belediyemiz öncülük yapacaktır.
– Öncelikle Yüksekokul bulunan ilçelere öğrenci yurtları yapılacaktır.
– Başak birliği kurulacak çiftçimizin buğdayı değerinde satılarak
şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ