Tekirdağ Manşet Gazetesi

Tekirdağ’ın en gözde Mekanı Marina

Tekirdağ’ın en gözde mekanlarından biri olan Marina Kafe, manzarası, kalite hizmeti ve uygun fiyatlarıyla müşterilerini bekliyor.
Deniz manzarası ve şehirden uzak çok yönlü alanlarıyla yeni müşterilere kapılarını açtı.
İşletme sahibi Hayrettin Uzun, Korona Virüs yüzünden tüm Dünya’nın çok zor günler geçirdiğini buna rağmen, kalite, hijyen ve fiyat politikasından asla taviz vermediklerini söyledi.
İşletenin şehrin gürültüsünden uzak ve doğa ile iç içe olduğunu da ifade eden Uzun, şunları kaydetti;” Çok güzel turistlik bir bölgede faaliyet gösteriyoruz. Ancak burada aydınlatmalar çok yeterli değil. Burasının koşullarının iyileştirildiğinde daha fazla insan çekecektir. Dünya’da oluşan pandemi sebebiyle işlerimiz yaklaşık yarı yarıya düştük. Tüm olumsuzluklara rağmen tüm Korona Virüs kurallarına uyarak en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bunun yaparken de en uygun fiyatlarda yapıyoruz. Burası ekzoz konusunda uzak, çocuk park alanı ve hayvanat bahçesi ile beraber müşterilere hizmet veriyoruz. Otopark sorunumuz yok. Gelen ailelerin rahat etmeleri için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kapalı alanımız var. Nişan söz toplantı gibi bir çok alanda hizmet ediyoruz.
Bunun yanında Digi Türk yayınımız var. Elimizden geldiği kadar Tekirdağ halkını en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.