Tekirdağ Manşet Gazetesi

“TEKİRDAĞ’I AVRUPA ŞEHRİ YAPACAĞIZ”

Tekirdağ AK Parti İl Başkanı Mülayim Kuru, Tekirdağ’ı Avrupa şehri yapacaklarını söyledi.
“12-0’I TERSİNE ÇEVİRECEĞİZ”
Tekirdağ AK Parti İl Başkanı Mülayim Kuru, 31 Mart Tarihinde yapılacak genel seçimlerde AK Parti’nin tüm Belediyeleri kazanacağını ifade ederek; “Tekirdağ’da tüm ilçeleri ve Büyükşehir’i almak istiyoruz. 12-0’ı tersine çevirmek istiyoruz. Bunun için çalışmalara başladık. Tüm ilçelerimizde tam gaz çalışıyoruz. Türkiye’de AK Partili Belediyelerin nasıl iş yaptıkları ortadadır. AK Parti Belediyecilikte çok başarılı bir partidir” dedi.
“TEKİRDAĞ’I ÇAMURDAN KURTARACAĞIZ”
Tekirdağ’ın yollarının çukurlu olduğunu ifade eden Kuru; “Biz geldiğimizde artık yollar çamur olmayacak. Hiçbir yerde taş olmayan, asfalt olmayan yol kalmayacak. Tekirdağ’ı çamurdan kurtaracağız. Tekirdağ’ı Avrupa şehri yapacağız. Trafik sorununu çözeceğiz. Yeşil alanları artıracağız. Tekirdağ İl genelinde 1059 projeyi hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Tekirdağ AK Parti İl Başkanı Mülayim Kuru, seçim çalışmalarıyla ilgili gazetemize açıklama yaptı.
Kuru açıklamasında AK Parti’de aday belirleme çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesini ve İlçe Belediyeleri CHP’li belediyelerden alıp 12-0’ı tersine çevirmek istediklerini ifade eden Kuru, şunları kaydetti; “ Tekirdağ’da tüm ilçeleri ve Büyükşehir’i almak istiyoruz. 12-0’ı tersine çevirmek istiyoruz. Bunun için çalışmalara başladık. Tüm ilçelerimizde tam gaz çalışıyoruz. Türkiye’de AK Partili Belediyelerin nasıl iş yaptıkları ortadadır. AK Parti Belediyecilikte çok başarılı bir partidir. AK Partili Belediyeciliğini Tekirdağ ile de buluşturacağız. Belediyelerimizin yapmış olduğu hizmetin daha fazlasını Tekirdağ’a getireceğiz. Hükümetten aldığımız destek ile Tekirdağ yeni bir çehreye bürünecek.
“ HER YER ÇUKUR”
Tekirdağ’da yolların çukurlu olduğunu ifade eden Kuru, sözlerini şöyle sürdürdü; “ Tekirdağ’da yollarımız çukur. Herkesin araçları bu çukur yollarda zarar görüyor. Biz geldiğimizde artık yollar çamur olmayacak. Hiçbir yerde taş olmayan, asfalt olmayan yol kalmayacak. Tekirdağ’ı çamurdan kurtaracağız. Tekirdağ’ı Avrupa şehri yapacağız. Trafik sorununu çözeceğiz. Trafik özelikle Hükümet caddesinde kitlendi. Bunu biz çözeceğiz. Hükümet Caddesini tekrar çift şeride döndüreceğiz. Yeşil alanları artıracağız.

“PROJELERİMİZLE GELİYORUZ”
Tekirdağ il Genelinde 1059 projeyi hayata geçireceklerini ifade eden Kuru; “ Tekirdağ il genelinde 1059 projeyi hayata geçireceğiz. Bunlarla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. İnsana dokunan projeleri hayata geçireceğiz. Tekirdağ’ı Anadolu’nun ve Avrupa’nın önemli şehirleri ile rekabet edebilecek bir şehir yapmak için mücadele edeceğiz. Türkiye AK Parti Belediyeciliğini gördü. Tekirdağ halkı da sosyal belediyeciliği AK Parti Belediyecilik ile görecek. Bu seçim döneminde huzur içinde insanları kucaklayan bir seçim propagandası diliyorum. Bütün partilerimizden de bu hassasiyete dikkat etmesini bekliyorum” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ