Tekirdağ Manşet Gazetesi

SICAK ASFALT SERİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2021 yılı faaliyet programı kapsamında il genelinde yol yapım ve onarım ve faaliyetlerini titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa ilçesine bağlı Köseilyas Mahallesi ile Kapaklı ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesi’nde başlattığı yol yapım çalışmalarını tamamladı.

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ekipler tarafından eş zamanlı çalışmalarla yol yapım faaliyetleri sürdürülüyor. Bu kapsamda bahse konu Köseilyas Mahallesi ile Karaağaç Mahallesi’nde toplamda 1200 ton BSK sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.
Yol yapım çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “İl genelinde 2021 yılı faaliyet programımız çerçevesinde, halkımızın talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Süleymanpaşa ilçemizin Köseilyas Mahallesi ve Kapaklı ilçemizin Karaağaç Mahallesi’nde başlattığımız sıcak asfalt serimi çalışmalarımızı tamamladık. Yol yapım ve onarım faaliyetlerimize önümüzdeki süreçte de devam edeceğiz. Yapımını tamamladığımız yolların vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.