Tekirdağ Manşet Gazetesi

SERTAÇ ALKAYA İYİ PARTİ’DEN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İYİ Parti’de yaklaşık 5 yıl Tekirdağ İl Başkanlığı görevini yürüten Sertaç Alkaya, Tekirdağ Milletvekili aday adaylığını açıkladı. Alkaya, “Meclisimizde daha gür duyulan bir Tekirdağ için bu ucube sistemden ülkemizi kurtaracak ekibin bir parçası olmaya, 24 saat Tekirdağ’ın vekili olmaya talibim” dedi.

İyi Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevinden istifa ederek, milletvekili aday adaylı için başvuruda bulunan Sertaç Alkaya, parti binasında basın mensuplarıyla bir araya gelerek, aday adaylığını açıkladı. Yoğun bir katılımın olduğu açıklamada Alkaya’ya partililerin desteği büyüktü. Kısa bir konuşma yapan Alkaya, 4,5 yıl yürüttüğü il başkanlığı görevine atıfta bulunarak, “Yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır” dedi.
İl Başkanlığı görevinde gece demeden gündüz demen, yağmur demeden çamur demeden; her türlü baskı, engel ve engellemelere rağmen usanmadan yorulmadan mücadele ettiklerini belirten Alkaya, cesurlar hareketinin ismi ile müsemma bir yol izlediklerini kaydetti.

NERDE KALMIŞTIK?
“Ben buradan sizlere büyük siyasi cümleler kurmayacağım” diyerek, sözlerine devam eden Alkaya “Ben burada sizlere ‘şunu yapacağım, bunu yapacağım’ gibi klişe vaatlerde de bulunmayacağım. Sizlerin gözü önünde siyasi her platformda yapmış olduklarım ile; tabiri caizse yapacaklarımın teminatı olarak ajandanızda yer ettiğimi düşünüyorum” mesajını verdi.

‘BİRLİKTE KAZANMAYA VE TARİH YAZMAYA TALİBİM’
Alkaya şöyle devam etti: “Kalbimizdeki memleket sevgisi ile başladığımız nice baskı ve zorluklara boyun eğmeden kurulan yüreklerimize güneş gibi doğan bu kutlu yürüyüşün iktidar ile taçlanacağı Cumhuriyetimizin İkinci Yüzyılında, 4,5 yıldır ilimizin her bir sokağında, köyünde, kahvesinde, çarşısında, evinde sükûnet ile dinlediğimiz sorunların çözümü için, sesi Ankara’da Gazi Meclisimizde daha gür duyulan bir Tekirdağ için, bu ucube sistemden ülkemizi kurtaracak ekibin bir parçası olmaya talibim.
Ben 24 saat Tekirdağ’ın vekili olmaya talibim. 20 yıldır değiştirmediğim telefon numaramla, telefonu kapısı, gönlü açık bir vekiliniz olmaya talibim. Bu İyi yolda yeni hedeflere doğru yürümek için sizlerin, takdiri ve desteğiyle artık hizmet sırasının Tekirdağ’da bir şekilde İyi Parti yani bizlere geldiğine inanıyorum. 14 Mayıs’ta yapılacak olan genel seçimlerde Tekirdağ’da yaşayan 1 milyon 114 bin Tekirdağlı hemşehrilerimizi temsil etmeye talibim. Ezcümle birlikte kazanmaya tarih yazmaya talibim.”
Çalışmayı ve mücadele etmeyi arkadaşlarımızla birlikte severiz diyen Alkaya, siyaseti hobi olsun diye yapmadıklarının altını çizerek, “İlkelerimiz ve inançlarımız için yapıyoruz” vurgusu yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.