Tekirdağ Manşet Gazetesi

Sağlık Çalışanlarının Yanında

Türkiye’de KOVİD-19 salgının başladığı günden bu yana salgınla mücadele çalışmalarını titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, pandemi sürecinde toplum sağlığı için büyük özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına desteğini sürdürüyor.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, TEKPARK A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren tüm açık otoparklarda sağlık çalışanlarına ücretsiz hizmet veriyor. Bu kapsamda Süleymanpaşa ilçesi Eskicami Mahallesi Hastane Yanı Açık Otoparkı, Eski Tarsal Sahil Dolgu Alanı Açık Otoparkı, Çorlu ilçesi Reşadiye Mahallesi Açık Otoparkı, Reşadiye Mahallesi Mandıracı Açık Otoparkı ve Çerkezköy ilçesi Fatih Mahallesi Açık Otoparkı ile Gazi Osmanpaşa Mahallesi Açık Otoparkında sağlık çalışanlarına ücretsiz hizmet veriliyor.
“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Kovid 19 salgınında var güçleriyle çalışan sağlık çalışanlarımızın yanındayız. TEKPARK A.Ş.’ye ait il genelindeki açık otoparklarımızı sağlık çalışanlarımızın hizmetine ücretsiz olarak sunuyoruz. Halk sağlığını korumak için üstün bir gayret gösteren sağlık çalışanlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.