Tekirdağ Manşet Gazetesi

RAMADA 2018’İ DEĞERLENDİRDİ

Ramada Otel 2018 yılı değerlendirme toplantısı yaptı.

Budapeşte Otel Yatırımı ile Trakya’nın Ulusaldan Uluslararasına Açılan Penceresi
2019 yılının mayıs ayında otelimizin, Uluslararası bir marka ile 7 Suite, 45 Deluxe Odası, Roof Wine Bar Konsepti , Ana Restaurantı, tarihi binanın yenilenen eşsiz konforlu mimarisi ve üstün kaliteli hizmet anlayışımız, merkezi konum kolaylıklarıyla misafirlerimizin hizmetine açılması planlanmaktadır. Budapeşte merkezde üst gelir grubuna hitap eden prestijli bir 4 yıldızlı otel projesi inşaat sürecini devam ettirmekteyiz.
Trakya bölgesinde turizm alanında 2007 yılında ulusal olarak başladığımız hizmet anlayışımızın, 2017 yılında yurtdışı yatırımıyla, uluslararası bir markaya dönüşmesinin mutluluğunu sizlerle paylaşmaktan gururluyuz.

Trakya’nın Çevreye Duyarlı ilk ve tek Uluslararası 5 Yeşil Yıldızlı Oteli RAMADA Tekirdağ by Wyndham
ERD Otelcilik Turizm Yatırım A.Ş. olarak kurumumuzun işletme içi planlamalarında yer alan Trakya Bölgesinin Uluslararası ilk ve tek 5 Yeşil Yıldızlı Çevreye Duyarlı tesisi olma hedefini 2018 yılı içerisinde gerçekleştirdik. Çevreye Duyarlı işletme felsefesi T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’mızca da tescillenmiş oldu.

Golden Yat otel yenilendi Tekirdağ Yat Otel adıyla hizmetinizde
2018 Mayıs ayında bitirilen renovasyon çalışmamızla otelimizin yenilenen tüm alanları ile konforunuza hitap etmektedir. Misafir memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ve yenilenen ismimizle Tekirdağ Yat Otel olarak hizmetinizdedir.Tekirdağ Limanı karşısında merkezi konumun en bilinen köklü ve saygın otelidir.

Yunanistan Gelen Misafirlerimizi Ağırladık Selanik Fuarında, ilimizin Yunanistanlı turistlerin ve acentelerin alışveriş ve konaklama destinasyonu olarak kullanılması amacı ile yaptığımız çalışmalarımızda kapsamında , 2018 Aralık ayı başında Yunanistan’ dan değerli misafirimizi RAMADA Tekirdağ by Wyndham olarak otelimizde misafir ettik. Bölgede turistik gezi gerçekleştirdik.

Trakya ve Tekirdağ Tur Programı Oluşturulması
2018 Ekim ve Kasım aylarındaki ülke genelinde görüşülen acenteler, firmalar ve dernek ziyaretlerimizde ilimiz ve bölgemiz için hazırlamış olduğumuz tur programlarının içeriğinin tanıtımını gerçekleştirdik. Amacımız Trakya Turu, Tekirdağ Gezisinin seyahat acentelerinde ve firmalarca benimsenerek uygulanması bölgemizde turizm hareketliliği sağlamaktır.

Wyndham Rewards Sadakat Programı ile Tekirdağ’ın Tanıtımını Gerçekleştiriyoruz.
2018 yılı içerisinde ekibimizin başarılı çalışmaları ile aldığı 3 birincilik ve 4 ikincilik sayesinde 66 ülkede bulunan 8000 üzerinde otel 1.5 milyonun üzerinde Wyndham Rewards Sadakat Kart üyelerine önerilen konaklama tesisi olarak RAMADA Tekirdağ by Wyndham ve Tekirdağ tanıtımı ile birçok ülkeden şehrimize turist kazandırmaktayız.
Trakya Kalkınma Ajansı Projesi ile Üniversite Öğrencileriyle Meslek Profesyonellerini Buluşturduk
Trakya Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi ve Namık Kemal Üniversitesi Turizm bölüm öğrencileri ile otelimizde işbaşı eğitimi, otel içi oryantasyon ,meslek profesyonelleri ile söyleşi imkanı ile gelişim ve otel bilgilerinin gelişimine ve eğitimlerine katkıda bulunuldu.
İki Eğitim Kurumunda Uygulama Odası Yapımı Sağlandı
Namık Kemal Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği programına ve Şarköy Turizm Otelcilik Lisesinde, uygulamalı ders eğitimi amacıyla kurumuz tarafından uygulama odaları yapılmıştır.
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi ile İşbirliği Protokolü İmzalandı.
Şehit ailesi ve yakınlarımızla , Yaşlılar Haftası , Kimsesiz Çocuklarımızla yemek organizasyonlarımızla misafirlerimizle bir arada olduk.

Zihinsel Engelli Çocuklarımızın el emeği sergisini sizlerle buluşturduk ve minik kardeşlerimizce yapılan ürünlerin teminini otelimizden yapılabilme imkanı sunuyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ