Tekirdağ Manşet Gazetesi

PROTOKOL VE HALK KARŞI KARŞIYA

Tekirdağ Protokolü ile mahalliler futbol maçında karşı karşıya geldi.
Süleymanpaşa’nın Ferhadanlı Kırsal Mahallesinde Tekirdağ Protokolü ile Ferhadanlı ve Hacıköy Karma Veteran oyuncuları karşı karşıya geldi.
Tekirdağ Protokolünde Tekirdağ AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt, AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezi Çetin, Sağlık İl Müdür Yardımcısı Zafer Soykırlı’nın yanı sora Dost Veteranspor’un oyuncuları yer aldı. Rakip olarak Ferhadanlı ve Hacıköy Karma Veteranları sahada yerini aldı.
Karşılaşmanın orta hakemliğini Nihat Üsüz, yardımcılıklarını Gürcan Çalışkan’ın ve Hakan Mutfakçı’ yaptığı karşılaşmayı Tekirdağ Protokolü 7-0 kazandı.
Yüzlerce kişinin izlediği karşılaşmada bayanlara özel tribün yapıldı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’de karşılaşmayı takip ederek her iki takımada başarılar diledi.
Karşılaşma sonrası Tekirdağ AK Parti Milletvekili Mustafa Yel, Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt ve AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan Manşet Gazetesine açıklama yaptı.
Tekirdağ AK Parti Milletvekili Mustafa Yel açıklamasında Halk ile birlikte olmanın büyük bir mutluluk olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti;” Seçim çalışmalarında köylere geliyoruz ama Meclis çalışmaları dışında fırsat buldukça Tekirdağlılar ile birlikte oluyoruz. Bu tip etkinlikler bizim çok hoşumuza gidiyor. Halkımızla iç içe olmak bizim içinde bir mutluluk”
Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt ise Mahallenin heyecanına ortak olmak için dostluk maçında yer aldığını ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;” Bayramlar, Festivaller ve bu tip organizasyonlar halkımızın birlik ve beraberliğine büyük katkı sağlıyor. Bende bu katkıya ortak olmak istedim”
AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan köy turnuvalarının devamını dileyerek” Bu tip ortamlarda insanlar sosyalleşir ve bir biri ile kaynaşır. Biz siyaseti şehrimize değer katmak için yapıyoruz. Biz mahallerden, köylerden elimizi ayağımızı çekmiyoruz. Onlarla bu ortamda olmak bizim için çok faydalı. Köyde yaşanan olumsuzlukları beklentileri burada vatandaşın içirişinde sohbet ederken dinliyoruz. Burada bir samimiyet doğuyor. Bu samimiyetin arkasından siyasetten ne yapacağımıza karar veriyoruz. Yol haritamızı çizmemiz noktasında Vatandaşlarımızın bize büyük katkısı oluyor” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.