Tekirdağ Manşet Gazetesi

“PROJELERİM HAZIR “

Bir proje Sanayi ve Ltd.Şti. firmasının sahibi Engin Memiş Cumhuriyet Halk Partisi´nden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Memiş Açıklamasında Belediye Başkanlığı için projelerinin hazır olduğunu söyledi.

Bir proje Sanayi ve Ltd.Şti. firmasının sahibi Engin Memiş Cumhuriyet Halk Partisi´nden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Tekirdağ´da yapılan bir çok proje de müteahhit olarak görev alan Engin Memiş Tekirdağ’a değer katacaklarını söyledi.

Belediyelerde işin yüzde yetmişi müteahhitlik projeleri olduğunu vurgulayan Memiş, şunları kaydetti; “Tekirdağ´da yapılan bir çok proje de müteahhit olarak görev aldım. Tekirdağ´a değer katacak projelerinin hazır. Belediyenin görevinin yüzde 70´inin müteahhitlikle alakalıdır. Uzun yıllardır Tekirdağ´da önemli projelerde müteahhit olarak görev aldım. Çok iyi biliyoruz ki belediyelerde işin yüzde yetmişi müteahhitlik projeleridir. Bu da bizim işimizde aynı durumdadır. Önce belediyemize gelir getirici projeleri hayata geçirip daha sonra da uzun yıllar bu gelir ile halka hizmet etmek istiyoruz. Spordan sanata kadar bir çok farklı alanda projelerim var. Ben göreve hazırım. Tekirdağ´ın her ilçesinde sosyal, tarihi, kültürel, eğitim ve sportif alanlarındaki çeşitli projelerimizi hayata geçireceğiz. Projelerimizin hepsi hazır durumda, önümüzdeki günlerde bunları da tek tek açıklayacağız”

ENGİN MEMİŞ KİMDİR

1976 Yılı Bayburt doğumlu olan Engin MEMİŞ 1980 yılında Tekirdağ´a yerleşip ilk ve orta öğrenimini Tekirdağ´da tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. 2007 yılında kurmuş olduğu Bir Proje San Tic Ltd Şti firmasının hem kurucusu hem de şirket yetkilisi olarak Kamu kurum ve kuruluşlarında ihalelere katılmaya başlamış ve hala bu sektörde devam etmektedir. Yaptığı işlerden bazıları Süleymanpaşa´da Değirmenaltı mahallesi Prof.Dr.Yılmaz Büyükerşen Caddesi düzenleme projesi, Ergene İlçesi Velimeşe Mahallesi 100 öğrenci kapasiteli anaokulu yapım işi, Çorlu ilçesi 32 Derslikli İlk Öğretim Okulu Yapım İşi, Malkara İlçesi Fevzi Çakmak ilköğretim okulu yapım işi, Çerkezköy ilçesi 29 Ekim Spor Kompleksi Yapım İşi, Hayrabolu İlçesi Otogar Binası Yenileme Yapım İşi, Şarköy İlçesi Tarihi Gaziköy Muhtarlık Binasının Restorasyonu İşi,  Muratlı İlçesinde hala devam eden kapalı yüzme havuzu yapım işi ve Kapaklı ilçesinde devam eden Kapalı Pazar Yeri Yapım İşi gibi Tekirdağ´ın hemen hemen her ilçesinde sosyal, tarihi, kültürel, eğitim ve sportif alanlarındaki projeleri gerçekleştirdi. 2004 yılından beri Cumhuriyet Halk Partisi üyesi olan Engin Memiş 2005-2007 yılları arasında Cumhuriyet Halk Partisi merkez ilçe yönetiminde bulundu.  Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesinde İkamet etmekte olup  evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ