Tekirdağ Manşet Gazetesi

PROFESYONEL HİZMET AİLEMM’DE

Tekirdağ halkına 10 yıldır en iyi hizmeti vermeye çalışan Ailemm Temizlik, hizmet ağını her geçen gün daha da geliştiriyor.
Tekirdağ’da Günlük Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Merdiven Temizliği, Yazlık Villa Temizliği, Koltuk yıkama, Ofis Temizliği, Apartman Yöneticiliği ve Evden Eve taşımacılık gibi bir çok hizmeti sunan Ailemm Temizlik, her geçen gün verdiği kaliteli hizmetle müşteri ağını genişletiyor.
Temizlik ağı ile ilgili Ailemm Temizlik Sahibi Sefa Özenç gazetemize açıklama yaptı.
Özenç açıklamasında, Günlük Ev Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Merdiven Temizliği, Yazlık Villa Temizliği, Boş Daire Temizliği, Endüstriyel Temizlik, Koltuk yıkama ve Ofis Temizliği gibi bir çok hizmeti Tekirdağ il Merkezi ve ilçelerine sunduklarını söyledi.
Bunun yanında Profesyonel Apartman Yöneticiliği ve Evden Eve Taşımacılık hizmetini de yaptıklarını ifade eden Özenç, şunları kaydetti; “ AİLEMM Yönetim; 10 yılı aşkın tecrübe ile Tekirdağ Profesyonel Yönetim alanında uzman çözüm ortakları ve şeffaf yönetim anlayışıyla tüm teknolojik takip sistemlerine sahip yaşadığınız toplu konut alanlarında yaşamı kolaylaştıran yönetim sunuyoruz.
Ailemm Profesyonel Yönetim, Toplu Yaşam alanları olan Apartman, Bina, Rezidans ve Sitelerin ortak kullanım alanlarına yönetim tarafından yaşamı kolaylaştırmak ve huzurlu bir alan haline getirilmek üzere yapılan harcamaları bağımsız bölümlere düşen eşit payları ödemeyen ve/veya ödemekte zorlanan sakinlerinin finansmanını sağlamaktadır. Tahsil edilemeyen aidat ve demirbaş ücretlerini tamamı ile hukuksal çerçevede tahsil ve sulh yolunu bünyemizde hizmet veren hukuk alanında uzman kişiler tarafından uzlaşı, sonrasında yasal işlem yoluyla tahsil etmekte olup, sormak istediğiniz sorulara, edinmek istediğiniz bilgilere samimiyet çerçevesinde yanıt alabileceğiniz yer Ailemm Yönetim’ dir. Ailemize katılan, apartman, site ve rezidanslar için verilen kullanıcı adı ve şifre aracılığıyla ÜYE OTOMASYON SİSTEMİMİZ E-YÖNETİCİ sayesinde gelir-gider, faturalar, görevli ssk ödemeler ve kişisel ekstrelere ulaşabileceğiniz online veri tabanına sahip web adresimizde yaptığımız hizmeti şeffaflık anlayışıyla istediğiniz her an takibini yapabileceğiniz yöneticilik hizmeti sunmaktayız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ