Tekirdağ Manşet Gazetesi

“PETTE ÇOCUK TİYATROSU” SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve PTT AŞ desteğiyle, PTT Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu Kasım ayından itibaren ‘Pette Yollarda’ isimli oyunuyla Türkiye genelinde seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Çocukların tiyatro ile buluşmasını, güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlamak ve kültürel gelişmelerine katkı sunmak amacıyla bir sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu’nun ilk oyununda PTT A.Ş.’nin sevimli karakteri Pette’nin yanında ekranlardan tanınan Kerem Eser de renkli bir hikaye eşliğinde rol alıyor. Elif Temuçin tarafından yazılan, Hakan Polacanlı’nın yönetmenliğini yaptığı oyun Türkiye genelinde tiyatro salonlarında seyirciyle buluşacak. Ayrıca çocuklar AVM gösterileri ile de Pette’yle eğlenceye katılabilecekler.

İlk gösterimi İlimiz Namık Kemal Üniversitesi Rektörlük Binası Konferans salonunda 1 Kasımda sergilenecek Pette Çocuk Tiyatrosu bölgemizde Edirne ve Kırklareli İllerimizin ardından tüm ülkemizde  2018-2019 eğitim ve öğretim yılında 50.000 seyirciye ulaşmayı hedefliyor.

Pette; yeni arkadaşlarla tanışmak için herkesi PETTE YOLLARDA adlı eğlenceli tiyatro oyununa davet ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ