Tekirdağ Manşet Gazetesi

“PARTİ GÖZETMEKSİZİN ÇALIŞACAĞIZ”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Siyaseti parti gözetmeksizin Tekirdağ için çalışacaklarını söyledi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Mart ayında yapılan yerel seçimlerle ilgili gazetemize açıklama yaptı.
Albayrak açıklamasında bu dönemde farklı siyasi partilerinde ilçe Belediye Başkanlığı kazandığına dikkat çekerek, parti ayrımı yapmadan herkesi kucaklayacağını söyledi.
Kendisine oy veren herkse teşekkür eden Albayrak, şunları kaydetti;” Tekrar Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilmek çok güzel bir şey ve bana bu görevi veren, beni destekleyen bütün vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Oy veren vermeyen 1 Milyon 30 Bin Tekirdağlının Belediye Başkanıyım. Hepsini kucaklayacağız. Yeni sistem Belediye Başkanları da hangi Partiye Mensup olsalar da beraber çalışacağız. Hiç ayrım yapmadan Tekirdağ’ın geleceği için Tekirdağ için güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Halkın tercihine her zaman saygı göstereceğiz. Yeni sistem Arkadaşlarla eski Belediye başkanlarıyla, 8 tane CHP’li Belediye Başkanı var. 4 tane de diğer Partiden. Onlarla hiç siyaset farkı gözetmeden birlikte çalışacağız.
“Tekirdağ’ı çok iyi hizmetler bekliyor”
Yeni dönemde Tekirdağ’ı çok iyi hizmetlerin beklediğini de ifade eden Albayrak, sözlerini şöyle sürdürdü;” 2.Dönemde Tekirdağ’ı çok iyi hizmetler bekliyor. Özellikle Süleymanpaşa’dan başlamak üzere tamamen alt yapıları bitti. Üst yapıları da tamamladık. Alt yapı üst yapı bittikten sonra Tekirdağ’a daha güzel projelerde geliyor. Daha doğrusu vatandaşın yaşam tarzını kolaylaştıracak sosyal projelerimiz var. Özellikle ulaşımı tamamen rahatlatmış olacağız. Hükümet Caddesine paralel yeni bir yol yapıyoruz. O bittikten sonra zaten bir gidiş bir geliş olay tamamen çözümlenmiş olacak. Bunun dışında depremle ilgili kentsel dönüşümle ile ilgili çalışmalar var. Diğer projeler olduğu gibi devam ediyor. Tekirdağ hepimizin ağırladığı ama önemli olan Trakya’nın merkezi, Balkanların Merkezi ve Dünyada da diğer şehirlerle yarışan bir şehrimiz olacak. Biz Tekirdağ’ı çok seviyoruz, biz Tekirdağ sevdalısıyız. Bize güvenmeye devam etsinler. Güzel günler bekliyor.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ