Tekirdağ Manşet Gazetesi

PAPAĞAN SAHNEDE

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi Alternatif Sahnede Yeşil Papağan Limited Şirketi adlı tiyatro oyununu sergilendi.
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Ahmet Erensoy Gençlik Merkezi Alternatif Sahne markası ile yeni döneme hızlı bir giriş yaparken son olarak Yeşil Papağan Limited Şirketi adlı tiyatro oyununu konuk etti.
Mehmet Baydur’un yazdığı, yönetmenliğini Gökhan Çetintaş’ın üstlendiği Yeşil Papağan Limited Şirketi’nde sahne arkasında da dev bir ekip yer alırken yönetmen yardımcısı koltuğunda Senem Batır, ışıkta Tansu Uysal, müzikte Gözde Koca, dekorda Nedim Yılmaz, kostümde Özlem İnce, sahne amirliğinde Tuğçe Mamal ve dramaturgda Selvihan Ünsal görev yaptı.
Yalçın Aydemir, İbrahim Emrah Ertetik, Cihan Kibar, Gökhan Çetintaş, Şerifcan İnançlı, Engin İnce, Özlem İnce, Gözde Koca, Aslıhan Sağsöz, Tuğçe Mamal, Adnan Tekay, Selvihan Uysal, Seval Demir, Hamza Özcan, Tolga Aktaş, Yasin Turan, Mete Özbek ve Senem Batır’ın rol aldığı oyuna Tekirdağ Halkı yoğun ilgi gösterdi.
Yaklaşık bir buçuk saat süren gecede tiyatro ekibi uzun süre alkışlanırken tiyatro izlemekten memnun kalan vatandaşlar kültürel etkinliklerin artması gerektiğini dile getirdiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ