Tekirdağ Manşet Gazetesi

Özcan; “Daima Millet, Daima Millet”

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mestan Özcan’ı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterdi.

“AK PARTİ ADAYINI AÇIKLADI”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Haliç Merkezinde AK Parti’nin 14’ü Büyükşehir 26’sı İl Belediyesi olmak üzere 40 Belediye Başkan Adayını açıkladı. Erdoğan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak İş Adamı Mestan Özcan’ı gösterdi. Özcan Kürsüye, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Şentop, Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Köşdere ve AK Parti Tekirdağ il Gençlik Kolları Başkanı Cem Karaca ile birlikte çıktı.

“DAİMA MİLLET, DAİMA HİZMET”

Belediye Başkan Adayları tanıtım törenine konuşan Erdoğan, seçim manifestosunu daha sonra açıklanacağını ifade ederek; “Hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliğiyle başka bir noktaya taşıyacağız. Sadece seçimden seçime milleti hatırlayan partiler sürekli başarısızlığa uğradı. İstanbul, şunu unutmayın AK Parti’nin her bir teşkilat mensubu 81 vilayetimizin tamamında her mahallemizde her köyünde kapısını çalmadık yer bırakmayacak. Bize oy vermeyen vatandaşlarımızın da gönlünü kazanacağız” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Haliç Merkezinde AK Parti’nin 14’ü Büyükşehir 26’sı İl Belediyesi olmak üzere 40 Belediye Başkan Adayını açıkladı.

AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mestan Özcan’ı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterdi.

Belediye Başkan Adayları tanıtım törenine konuşan Erdoğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de AK Parti’yi aday çıkarmayarak ittifak kurmalarından dolayı teşekkür etti.

Yerel seçimlerde çok çalışarak zafer kazanacaklarını da ifade eden Erdoğan, şunları kaydetti; “Kardeşlerim onun için çok çalışacağız, gece gündüz çalışacağız. Kapı kapı dolaşarak çok koşacağız ve inşallah 31 Mart gecesi bizler için çok anlamlı çok farklı olacak. Birileri için ittifaklar seçimle sandıkla sınırlı olabilir, biz ülkenin ve milletin geleceği için yaptığımız ittifakı inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız. Birkez daha Sayın Bahçeli’ye ve MHP’ye gönül vermiş kardeşlerime şükranlarımı ifade ediyorum.
Bugün 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde göstereceğimiz AK Parti adaylarından 40 ismi açıklamak üzere bir aradayız. Bu isimleri sizlerle paylaşmadan önce önümüzdeki seçimlerde milletimize nasıl bir yönetim vizyonu sağlayacağımıza dair kısa bir bilgi vermek istiyorum. AK Parti olarak yerel kalkınma başlıyor demiştik, her alanda şehirlerimizde büyük bir kalkınma hamlesi başlatmıştık. Yılların ihmaliyle boğulma seviyesine gelen şehirlerimiz yepyeni bir silüete kavuştu. Türkiye 2014 seçimlerine Gezi olaylarıyla, FETÖ’nün girişimleriyle girdi. Biz o seçimlere de “Daima Millet, Daima Hizmet” sloganıyla girdik ve kazandık. Mahalli seçimlerle ilgili en büyük başarımızı da 2014’de elde ettik. 31 Mart seçimleri için sloganımız belli ama seçim manifestomuz da açıklayacağız. Hizmet belediyeciliğini gönül belediyeciliğiyle başka bir noktaya taşıyacağız. Biz AK Parti olarak hem hükumette hem mahalli idarelerde asırlık ihmalleri giderme mücadelesi verdik. Belediyeciliğe yepyeni bir bakış açısı kazandırdık. Biz milletimizin aklını çelmenin değil, gönlüne girmenin peşinde olduk. Seçimler sandıkta değil, gönüllerde kazanılır veya kaybedilir. AK Parti olarak hep milletimizin gönlünde birinci olmak istedik. Sadece seçimden seçime milleti hatırlayan partiler sürekli başarısızlığa uğradı. İstanbul, şunu unutmayın AK Parti’nin her bir teşkilat mensubu 81 vilayetimizin tamamında her mahallemizde her köyünde kapısını çalmadık yer bırakmayacak. Bize oy vermeyen vatandaşlarımızın da gönlünü kazanacağız. AK Parti’nin her seçimde hedefi yüzde yüzün desteğini almaktır. Biz oy oranımız düştüğünde milletimizin gönlünü kaybettiğimiz için üzülüyoruz. Bir belediye başkanı halkına tepeden bakamaz, belediye başkanı tecavuzu ehlidir, samimiyet ehlidir, gayet ehlidir. Önce millet önce memleket der. Bulunduğu görevde kibir, büyüklük taslama, millete tepeden bakma hastalığına kapılan hiç kimsenin AK Parti çatısı altında yeri olamaz. İnşallah 31 Mart 2019’da milletimizin gönlündeki yerini daha da güçlendireceğiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ