Tekirdağ Manşet Gazetesi

OSMAN TABAK YERLEŞKESİ AÇILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediyesi Alzheimer Gündüz Yaşam ve Sosyal Aktivite Merkezi Osman Tabak Yerleşkesinin açılış törenine katıldı.
Süleymanpaşa ilçesi Altınova Mahallesinde gerçekleşen açılışta Başkan Kadir Albayrak’ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ eski belediye başkanları, STK Temsilcileri ve Osman Tabak’ın ailesi de yer aldı.
“OSMAN TABAK’I SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUM”
Törende konuşma yapan Başkan Kadir Albayrak, “Bugün Tekirdağ’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü. Tüm vatandaşlara kutlu olmasını diliyorum. Böylesi güzel ve anlamlı tesisin açılışında emeği geçen Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı kutluyorum. Buradaki tesise Osman Tabak isminin verilmesini bir vefa gösterisidir. Ben i Osman Tabak’ı bir kez daha saygı ve rahmetle anıyorum.” dedi.

Açılış töreni yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi, öğrencilerin sergilediği gösteri ile son buldu. Başkan Kadir Albayrak törenin ardından Alzheimer Gündüz Yaşam ve Sosyal Aktivite Merkezi Osman Tabak Yerleşkesi’ni gezerek yetkililerden bilgi aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ