Tekirdağ Manşet Gazetesi

NORMALLEŞME BAŞLIYOR

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Normalleşme ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada 65 yaş ve üstü ile 20 yaş altına gençlere esneklik getirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Normalleşme süreci ile ilgili açıklamalarda bulundu. Erdoğan açıklamasında normalleşmenin Mayıs, Haziran ve Temmuz aylarında olacağını söyledi.
Açıklamada 65 yaş ve üstü ile 20 yaş altına gençlere esneklik getirildiğini ifade eden Erdoğan, şunları kaydetti;” 10 Mayıs Pazar günü saat 11,00 – 15,00 saatleri arasında 65 yaş ve üstü kişiler araç kullanmadan sokağa çıkabilecekler. 0,14 yaş grubu ise hafta içinde 13 Mayıs Çarşamba günü, yine 11 – 15 saatleri arasında yürüme mesafesiyle dışarı çıkarılabilecek.15 – 20 yaş ise, 15 Mayıs cuma günü yine aynı şartlar ve saatlerde dışarı çıkabilecektir. Berber, kuaför, güzellik salonu gibi işletmeler 11 Mayıs’ta faaliyete geçebilecek. Alışveriş merkezleri 11 Mayıs’tan itibaren hizmet verecek. Bez maske ve cerrahi maske satışına fiyatları belirlendikten sonra izin verilecek. Terhislere kademeli olarak izin verilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.