Tekirdağ Manşet Gazetesi

NKÜ’de ‘Uluslararası Proje ve Fon Kaynaklarının Tanıtımı’ Adlı Etkinlik Düzenlendi

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu ve Proje Ofisi Koordinatörlüğü tarafından 4 Nisan 2023 tarihinde Akademik Etkinlikler Komisyonunun Etkinlik Takvimi Çerçevesinde Zoom platformu üzerinden çevrim içi “Uluslararası Proje ve Fon Kaynaklarının Tanıtımı” adlı etkinlik düzenlendi.
Uluslararası Proje ve Fon Kaynaklarının Tanıtımı programının açılış konuşmasını Akademik Etkinlikler Komisyon Başkanı Öğr. Gör. Dr. Suzan DENİZ yaptı. Programda konuşmacı olan Proje Ofisi Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Duygu DOĞAN AB Çerçeve Programları, Ufuk Avrupa Çağrıları, Interreg Next Sınırötesi İşbirliği Programları, Erasmus+ Ülke ve Komisyon Merkezli Projeler hakkında sunum yaparak, başvuru ve değerlendirmelere ilişkin örnekler verdi.
Dr. Öğr. Üyesi Duygu DOĞAN ayrıca Erasmus+ proje ve Interreg Next başvurularındaki yeniliklerden bahsederek 2023 yılında açılan yeni çağrı başlıklarını paylaştı. Bu kapsamda, proje türüne özel değerlendirme kriterleri ve başvurularda en sık karşılaşılan sorunlar ele alındı. Yabancı Diller Yüksekokulu akademisyenlerinin ve araştırmacıların yoğun katılımı ile gerçekleşen program soru cevap kısmının ardından son buldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.