Nazende’den Muhteşem Etkinlik

Şehrimizin önemli kadın girişimcilerinden Sn Hatice Kaya Evci 7 yıldır Peştemalci Caddesinde hizmet verdiği mağazasını geçen yıl bu zamanlar görkemli bir açılış ve kokteylle Tekirdağ’ın ilk Vip showroomu olarak sahilde yeni mekanında hizmet vermeye başlamıştı.
Nazende Exclusive Markasıyla toptan üretime geçen Evci, Seçkin markalardan oluşan koleksiyon ve konsepti ile yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.
Nazende exclusive ailesi olarak 7 yıldır düzenli olarak kutladığı Anneler gününü bu yıl çok daha anlamlı ve vefakar bir hissiyatla şehrimizde misafir olarak bulunan depremzede anneler ile birlikte kutladı.
Sevdiklerinden , şehrinden uzak, kalbi kırık hüzünlü annelere bir nebze moral vermek ve yalnız olmadıklarını hissettirmek için çok anlamlı bir kutlama gerçekleştirdi.
Gelen tüm misafirlere Hint Kınası yakıldı ve açık büfe ikramlarda bulunuldu. Bu özel kutlamaya katılan protokol ve misafirlerin birbirinden şık aldıkları ürünlerin gelirinin büyük bir kısmını depremzede ailelere tahsis eden ve misafirlerine şık hediyeler hazırlayan Nazende ailesinin Kadir şinas sahibi gönülleri bir kez daha feth etti.
H.Kaya Evci , programa katılan AK Parti milletvekili Sayın Çiğdem Koncagüle AK Parti milletvekili adaylarından Müge Yıldız Toprak, Defne Gezer il kadın kolları başkanı Nihal Köşdere, önceki dönem kadın kolları başkanı Nesibe Ünal a il başkan yardımcımız Filiz Yazıcı ya, il yönetim kurulu üyesi Esra Köşdereye, Terziler odası başkanı Ümit Güler’e tüm parti üyelerine ve davetine icabet eden dostlarına teşekkürlerini iletti.

Bizde Manşet Gazetesi olarak Hatice hanımı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.