Namık Kemalspor Antrenmanlarını Sürdü

Süleymanpaşa Namık Kemalspor yeni sezon hazırlıklarını 13 Kasım sahasında yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Süleymanpaşa Namık Kemalspor kısa süre önce Teknik Kadro değişikliğine gitmiş, takımın başına Alt Yapı Direktörü Abdullah Eroğlu getirilmişti. Antrenör olarak ise Erkan Koç, Cesur Ertemel, Tarık Kılıç ve Serkan Ayan’a göre verilmişti. Namık Kemalspor yenilenen teknik heyetle birlikte antrenmanlarına 13 Kasım Sahasında sürdürdü.
Namık Kemal Spor Kulüp Başkanı Mert Şık ve Alt Yapı Direktörü Abdullah Eroğlu takımın hedefleriyle ilgili açıklama yaptı.
Namık Kemal Spor Kulüp Başkanı Mert Şık açıklamasında takımın yeniden yapılandığını ifade ederek;” Yeniden yapılanmada futbol akademimize önem veriyoruz. Futbol akamemimizdeki çocuklar bu işe başlamamızın ana sebebiydi. Başta Antrenör Abdullah Eroğlu ile Tekirdağ genelinde yeniden yapılanmaya gittik. Antrenörlerimizi de genç antrenörlerden seçtik. Tekirdağ çok büyük bir şehir. Hak etiğimiz yere çok hızlı bir şekilde gelmeliyiz. Bunu Türkiye genelinde yapan bir çok kulüp var. Bizde bunu yapabiliriz. Futbolun kurtuluşu alt yapıdan geçiyor” dedi.
Alt Yapı Direktörü Abdullah Eroğlu ise
Hedefi olmayan hiçbir yere gelemez. Hayatın her kademesinde hedefin varsa bir yerlere görürüsün. Öncelikle hedefimiz toplumda iyi insanlar olmak. Boş zamanlarda değerlendirmek adına spor yapacaksınız. Yetenekli oyuncular da bir yerlere gelecekler. Bizim de hedefimiz var. önümüzdeki sezonun alt yapısına hazırlık yapıyoruz. 2. Amatör kümede de genç bir takımla sahada mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.