Tekirdağ Manşet Gazetesi

NAMIK KEMAL DERNEĞİ REKTÖRÜ ZİYARET ETTİ

Namık Kemal Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Kurt ve beraberindeki heyet, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin’ e görevinde başarılar dileyen Başkan Sezai Kurt, ziyarette dernek olarak yaptıkları faaliyetleri anlatarak Namık Kemal’in Türk tarihi ve Tekirdağ için önemini anlatmak için yola çıktıklarını ifade etti.
Ziyarette Namık Kemal Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recai Gülgezen, Yönetim Kurulu Üyeleri Hakkı Birinci, Tevfik Altürk, Kamile Gülgezen ve Ali İhsan Şeniz de bulundu.
Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Şahin, iyi dileklerinden dolayı Başkan Kurt’a ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Rektör Şahin, “Hürriyet ve Vatan Şairi Namık Kemal’ in adını gururla taşıyan Namık Kemal Üniversitesinin, Namık Kemal’in eserlerini korumak ve gelecek nesle eksiksiz aktarabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Namık Kemal Derneği ile yürütülen ortak çalışmalar ile Namık Kemal’ i anmak ve yaşatmak minnet borcumuzdur” sözlerini kaydetti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ