Tekirdağ Manşet Gazetesi

Nallar Mazbatasını Aldı

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Seçilen Volkan Nallar, mazbatasını aldı.

CHP’nin olağan Üstü Genel Kurulunda tek liste olarak girdiği seçimi kazanan Volkan Nallar, mazbatasını İl seçim kurulundan aldı.
Resmen göreve gelen CHP İl Başkanı Volkan Nallar, Tekirdağ Adliyesi önünde basın açıklaması düzenledi.
Basın açıklamasında geçişi CHP İl Başkanı Mehmet Nuri Saygun, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve partililer eşlik etti.
Basın açıklamasında konuşan Nallar, CHP’ye en iyi şekilde hizmet edeceklerini söyledi.
Seçim süresi boyunca durmadan çalışacaklarını ifade eden Nallar, şunları kaydetti;”Genel Başkamızın da dediği gibi başlıyoruz, başlıyoruz. Durmayacağın gerekirse sabaha kadar altı ay boyunca çalışacağız. Her şey çok güzel olacak. Yeni dönemde belediyemizi 12’de 12 yağacağız. Mazbatamızı arkadaşlarımızla birlikte aldık. Şerefim ve onurumla mazbatalımı en iyi şekilde taşıyacağıma, CHP’yi en iyi şekilde en iyi bir şekilde arkadaşlarımla birlikte hizmet edeceğime hiç kimsenin şüphesi olmasın. Genel Başkamızın da dediği gibi başlıyoruz, başlıyoruz. Durmayacağın gerekirse sabaha kadar altı ay boyunca çalışacağız. Her şey çok güzel olacak. Yeni dönemde belediyemizi 12’de 12 yağacağız. Bir süreliğine belediyelerimizi devretmiştik yeniden alacağız. Toplantılarımızı yapıp sahaya ineceğiz. Pazarlarda, hallerde, sokaklarda mahalle mahalle kapı kapı her yeri gezeceğiz. Gücümüzün yettiğince köylerimizi her yeri gezeceğiz”
“Ülkemiz İçin Çalışacağız”
Mazbatasını alıp göreve başlayan Volkan Nallar için Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığında devir teslim töreni düzenlendi.
Yeni başkan seçilen Volkan Nallar görevi geçici Başkan Mehmet Nuri Saygun’dan devraldı.
Devrim teslim töreninde de konuşan CHP Tekirdağ il Başkanı Volkan Nallar, iddialı konuştu.
Tekirdağ’dan 8 Milletvekili çıkarmak ve 12 Belediyeyi kazanmak için mücadele edeceklerini ifade eden Nallar, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Yüzünüzü kara çıkartmayacağız. Gece gündüz demeden Cumhuriyet Halk Partisi İktidarı için çalışmalarımıza başlayacağız. Başarı için herkesin bir arada olması gerekiyor. Geçtiğimiz dönemde partimizin her kademesinde ve yerel yönetimlerde görev almış herkesi destek olmaya davet ediyorum. Hep birlikte sokaklarda seçim çalışması yapacağız. Kadın kollarımız kapı kapı gezecek. Ben seçim çalışması için hazırım. Genç yaşlı hepimiz CHP İktidarı için 24 saat çalışmaya hazırız. Uyku uyumadan çalışacağız. İlçe Belediye Başkanlarımız ve İlçe Belediye ile birlikte çalışacağız. Bizim hayalimiz Tekirdağ’da 8 Milletvekili çıkartmak. Belediyelerde 12’de 12 yapmak istiyoruz. Bu bizim için büyük onur olur. Karşımızda 20 yıllık bir iktidar var. İnşallah Cumhuriyet Halk Partisi İktidarıyla özgürce düşüncelerin ifade edilebildiği , sosyal medyada insanların duygularının yazabildiği, atanamayan öğretmenlerin atandığı daha güzel bir Ülke için çalışacağız. Hepinizin desteğinize ihtiyacımız var.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.