Tekirdağ Manşet Gazetesi

Murat Turna Adaylığını Açıkladı

MHP Merkez Yönetim Kurulu üyesi ve 28. Dönem Tekirdağ Milletvekili aday adayı Murat Turna basın açıklaması düzenledi

Milletvekili aday adayı Turna 6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremlerde yaşanılan felaket ile ilgili ve Şanlıurfa da yaşanan sel felaketinde, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar, yakınlarına ise sabır ve güç kuvvet diledi.

Turna açıklamasında şu sözlere yer verdi; ‘’Mensubu olmaktan her zaman onur ve gurur duyduğum milliyetçi hareket partimizde; 2012-2017 yılları arasında Çorlu İlçe Başkan Yardımcılığı, 2017-2021 yılları arasında Tekirdağ İl Başkan Yardımcılığı 18 Mart 2021 tarihinde gerçekleşen 13. olağan büyük kurultayımızda, bilge liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin tensip ve talimatları ile merkez yönetim kurulu üyeliği görevine getirildim. Bilge liderimizin ‘önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ şiarıyla ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla Tekirdağ’ımıza, vatanımıza, milletimize hizmet etmek amacı ile 14 Mayıs 2023’te yapılacak olan 28. dönem milletvekilliği seçimleri için aday adaylık başvurumu bilge liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin hayır dualarını alarak yapmış bulunmaktayım.
Genel Başkanımızın takdirleri doğrultusunda, ilimize ve ülkemize hizmete hazırım. Allah mahcup etmesin.
Bu ülkenin ay yıldızlı bayrak sevdalıları olarak bizler her zaman dava adamı olduk, bundan sonra da bu çizgide yürümeye devam edeceğiz.
14 Mayıs’ta sadece bir seçim yapılmayacağını, aynı zamanda ülkemizin gelecek yüz yılının da oylanacağını biliyoruz. Bu düşünceyle liderimiz sayın Dr. Devlet Bahçeli bey’in gösterdiği yolda mücadelemize devam edeceğiz. Teşkilatımızın emrinde bize ne görev verilirse, ülkücü ahlakla en iyi şekilde yerine getirmenin çabası içerisinde olacağım.
Bugün şahsıma ve partimize destek olmak üzere burada bulununan siz kıymetli basın mensuplarımıza, hemşehrilerime, dostlarıma ve dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Her birinizi ayrı ayrı saygı ve sevgiyle selamlıyor, Allah’a emanet ediyorum. Rabbim devletimizi ve milletimizi şer odaklarından korusun! Ne Mutlu Türküm Diyene! ‘’

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.