Tekirdağ Manşet Gazetesi

“MİLLET BAHÇESİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

AK Parti Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Mithat Soylu, Marmaraereğlisi’nde Millet Bahçelerini hayata geçireceklerini söyledi.
AK Parti Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Mithat Soylu, 31 Mart tarihinde yapılacak olan Belediye Başkanlığı seçimi ile ilgili açıklama yaptı.
Soylu açıklamasında Belediye çalışanlarının sendika haklarını tam anlamıyla verebilmek için göreve geldiği ilk günden itibaren gerekli adımların atılacağının sözünü verdi.
Marmaraereğlisi’ni AK Parti Belediyeciliği ile tanıştıracaklarını ifade eden Soylu, şunları kaydetti;” Halkın iradesi ile sandıktan çıktığımızda ilk önce Marmaraereğlisi’ne gerçek belediyecilik hizmetini AK Parti tecrübesiyle getireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Ayrıca belediyede görev yapan memur ve işçi kardeşlerime de söz veriyorum. Bütün çalışanların sosyal ve sendikal haklarını almaları için gereken adımları atmak ilk görevim olacak. Çalışanıyla işçisiyle memuruyla bütün vatandaşlarımızın layıkıyla. hakkıyla hizmet almasını sağlamak için geliyorum.”
Soylu ayrıca Cuhmhurbaşkanı ve AK Parti lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın projelerinden biri olan Millet Bahçelerini Marmaraereğlisi’nde de hayata geçireceklerini söyledi.
Soylu ayrıca Marmara Ereğlisinnde Bayrak tepe olarak bilinen bölgede 15 Temmuz Seyir terası yağacaklarını da ifade etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ