Tekirdağ Manşet Gazetesi

MHP’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

MHP Süleymapaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan, görevini Başkan vekili Kürşat Sungur’a devretti.

MHP Süleymapaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan iş yoğunluğunu gereçte göstererek görevinden istifa etti. Yerine yönetim kurulu kararı ile Başkan vekilliği görevini yürüten Kürşat Sungur getirildi. Devir Teslim ile ilgili Süleymanpaşa MHP İlçe Başkanlığından tören yapıldı.
Törende konuşan MHP Süleymapaşa İlçe Başkanı Fatih İşcan işleri dolayısıyla şehir dışında olacağını bu yüzden görevden kendi isteği ile ayrıldığını söyledi.
MHP’ye üye olarak hizmet edeceğini ifade eden İşcan, şunları kaydetti; “ Şehir dışında olacağımdan dolayı görevi bıraktım. Teşkilattan ayrılmış değilim. Sadece ilçe Başkanlığı görevinden ayrıldım. Yönetim aynı şekilde görevine devam ediyor. Yönetim kurulu kararı ile Kürşat Sungur ilçe başkanlığına devam edecek. Beni bu görev Layık gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye teşekkür ediyorum. Unutulmasın ki vedalar kavuşmak içindir. Yastığımız mezar taşı yorganımız kar olsun. Biz bu yoldan dönersek namus bize ar olsun. Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı bizim var oluş sebebimizdir. Bununda temsilcisi Milliyetçi Hareket Partisidir”
Yeni göreve getirilen Kürşat Sungur ise Fatih İşcan’a teşekkür ederek;” Fatih İşcan’ın hakkı ve şerefi ile yürütmüş olduğu ilçe Başkanlığı görevini kendi isteği ile bırakmıştır. Değişimler bir koltuk kavgası değil, bayrak yarışıdır. Tüm ülküdaşlarımızın desteği ile var olan gücümüzle yükseklere taşımaya devam edeceğiz. Yerel seçimler atmosferine girmiş bulunmaktayız. Partimize aday adaylığı süreçlere başladı. Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş, partimizin duygu ve düşüncelerini taşıyan tüm hemşerilerimize sonuna kadar açıktır” şeklinde konuştu.
Devir teslimde Fatih işcan, yeni başkan Kürşat Sungur’a Türk Bayrağını sarılı Kuran-ı Kerim’i öperek teslim etti.
Basın açıklaması sonunda MHP üyeleri hep birlikte Ülkücü Yemini etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ