MHP Seçim Bürosu Açtı

Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ 1. Sıra Milletvekili Adayı İlker Yücel, Çiftlikönü Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açtı.
Çiftlikönü Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılış öncesinde Mehteran Takımı gösteri sundu. Açılışa Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı İlker Yücel, MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Şirin, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, Süleymanpaşa Belediyesi Meclis Üyeleri, Ülkü Ocakları, KAÇEP temsilcileri, MHP Milletvekili adayları, MHP Teşkilat yöneticileri, üyeleri ve yoğun katılım sağlandı.

Açılışta konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ Milletvekili Adayı İlker Yücel, Çiftlikönü mahallesinin Milliyetçi Ülkücü Hareket’in Kalesi olduğunu söyledi.
Tekirdağ’ın tüm mahallerini MHP’nin kalesi yapmak için çalıştıklarını ifade eden Yücel, şunları kaydetti;” “Çiftlikönü bugün kale olduğunu göstermiştir. Sadece Çiftlikönü değil Yavuz Mahallesi, Ertuğrul Mahallesi, Akçeşme, Zafer Mahallesi, 100. Yıl, Hürriyet her yer destekleriyle gösterecektir İnşallah. Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı’na sahip çıkmalıyız. Seçim sathına girildiği andan itibaren Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatları sahada çalışmaktadır. Esnaflarımızla, işçilerimizle, ev hanımlarımızla, emeklilerimizle hepimiz sahalardayız, çalışıyoruz. 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek bir oy oranıyla tekrar Cumhurbaşkanı seçtirmek için çalışıyoruz. 14 Mayıs’ta Milliyetçi Ülkücü Hareket’in Milletvekillerini sizlerin temsilcisi olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sizlerin temsilcisi olarak göndermek için çalışıyoruz. Seçimlerde propaganda yaparken ‘Biz, siyasi tutsakları çıkartacağız’ diyen 6’lı 7’li masayı engellemek için çalışıyoruz. HDP’ye, PKK’ya geçit vermemek için çalışıyoruz. Biliyoruz ki Tekirdağ buna izin vermeyecek. Biliyoruz ki Tekirdağlı hemşehlerimiz, Tekirdağ’da yaşayan, Tekirdağ’a değer katan, Tekirdağ’a kültür katan, Tekirdağ’ı yaşatan, Türkiye’den Anadolu’nun her bir ucundan gelen vatandaşlarımız, burada bizlerle gönül bağı kuran vatandaşlarımız, Milliyetçi Ülkücü Hareketimize sahip çıkacak, Cumhur İttifakımıza sahip çıkacak, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkacaktır. Hayırlısıyla bugün Çiftlikönü’ndeki Seçim Büromuzu açıyoruz. Süleymanpaşa’nın her bir köşesinde, Milliyetçi Ülkücü Hareketin damgasını vuracağız. Tekirdağ’ın her yerinde Milliyetçi Hareket Partisi’ni görüyorsunuz, her yerde konuşulmaya devam edeceğiz. Ve diyecekler ki; ‘Milliyetçi Hareket Partisi gümbür gümbür geliyor!’ Bize gönlünüzü açtınız, bize kapılarınızı açtınız. Allah, sizlerden razı olsun.”

“Sandalye sayımızı çoğaltacağız”
MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk’ ise 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan genel seçimlere sandalye sayısını çoğaltacaklarına inandığını belirterek;” 14 Mayıs’ta Ülkücü Milliyetçi Hareket’in 2015’te emanet bıraktığı bir sandalyeyi çoğaltarak Tekirdağ’ın sesi olarak Ankara’ya gideceğiz inşallah. Hep birlikte sizin sesinizi, sizin görüşlerinizi, Tekirdağ’ın sorunlarını Meclis’te anlatacağız. Sağ olun, var olun. Allah’a emanet olun” dedi.
“Cumhur İttifakımızla seçimlere gideceğiz”
MHP Tekirdağ İl Başkanı Süleyman Fethi Şirin ise beka vurgusu yaparak; “6’lı Masada kirli pazarlıklarla kurulan İttifaklarla değil, çıkarsız Beka üzerine kurulan Cumhur İttifakımızla seçimlere gideceğiz. Allah’ın izniyle sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek bir oy oranıyla Cumhurbaşkanı seçip Milletvekillerimizi sizlerle birlikte Ankara’ya göndereceğiz İnşallah” dedi.

“Çiftlikönü Mahallesi bizleri umutlandırıyor”
Seçim bürosu açılışındaki kalabalık hakkında da konuşan; Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar; “Çiftlikönü Mahallesi’nin Milliyetçi Hareket Partisi’nin kalesi olduğunu ifade eden Sabri Çınar; “Bozkurt’ların yuvası dediğim Çiftlikönü Mahallemizde Tekirdağlı hemşehrilerimle bu güzel coşkuyu oluşturan sizlerle birlikte olmak bizleri umutlandırıyor. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in ismini yaşattığımız bu güzel mahallemizde Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in bizlere emanet ettiği davaya hiçbir zaman ihanet etmeyip bu dava uğruna her zaman sandıkta görevini yapan değerli mahalle sakinlerimize seçim irtibat ofisimiz hayırlı uğurlu olsun. Sayın vekillerime Parlamento’da şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.