Tekirdağ Manşet Gazetesi

“METİNER HIZ KESMİYOR”

İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Müşavir Gökhan Metiner, her fırsatta Vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinliyor.
“SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN YOLA ÇIKTIM”
İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı Müşavir Gökhan Metiner, Süleymanpaşa’nın sorunları çok iyi bildiğini ifade ederek, “ 25 Yıldır Süleymanpaşa’da Mali Müşavirlik yapıyorum. İş hayatım boyunca esnafımızla hep iç içe oldum. Kronikleşmiş sorun ve sıkıntılarını çözmek için yola çıktım. Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı vatandaşlara teşekkür ederim” dedi.
“YEREL YÖNETİMLERDEN NASİBİNİ ALMADIK”
Süleymanpaşa Belediyesinin yönetimlerden nasibini alamadığını ifade eden Metiner;” Maalesef Süleymanpaşamız yerel yönetimlerden nasibini alamamış bir şehir. Aday olmadan önce şehrimizin geleceği adına elimi taşın altına koyma vaktinin geldiğine karar verdim. BU şehri bu şehrin insanları ile yöneteceğiz. Eksiklikler dağ gibi. Bunları çözmek için yola çıktım” şeklinde konuştu.

İYİ Parti den Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Müşavir Gökhan Metiner Vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinliyor.
Sık sıkı esnaflarla bir araya gelen Metiner, Süleymanpaşa için ne yapılabilir konusunda vatandaşlardan fikir ve öneri alıyor.
Süleymanpaşa’nın kronikleşmiş sorun ve sıkıntılarını çözmek için yola çıktığını ifade eden Metiner, kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı vatandaşlara teşekkürlerini iletti.
Tekirdağ’da esnaf dostu olarak bilinen meslekte 25 yıllını geride bırakan Mali Müşavir Gökhan Metiner, İYİ Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Aday Adayı oldu. 2 çocuk babası 45 yaşındaki Mali Müşavir Gökhan Metiner, hız kesmeden sokakta vatandaşlarla her fırsatta bir araya geliyor. Metiner’in eşi Pınar Pamir Metiner de Süleymanpaşa’da uzun yıllar diş hekimliği yapıyor.
“ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYMA VAKTİ GELDİ”
Süleymanpaşa Belediyesinin yönetimlerden nasibini alamadığını ifade eden Metiner, Maalesef Süleymanpaşa’nın yerel yönetimlerden nasibini alamamış bir şehir olduğunu iddia etti.
Süleymanpaşa’nın geleceği adına önemli çalışmalar yapacağını ifade eden Metiner, şunları kaydetti; “ Maalesef Süleymanpaşamız yerel yönetimlerden nasibini alamamış bir şehir. Aday olmadan önce şehrimizin geleceği adına elimi taşın altına koyma vaktinin geldiğine karar verdim. BU şehri bu şehrin insanları ile yöneteceğiz. Aydoğdu’daki vatandaşın sıkıntısı bizim sıkıntımız. Hürriyet’e ne yapılıyorsa Aydoğdu’ya da Çınarlı’ya da o yapılması lazım. Eksiklikler dağ gibi. Bunları çözmek için yola çıktım. Şimdilik aday adayıyım. Aday olmam halinde şehrimizin değerlerinden oluşan iyi bir ekibimiz var. Bunları kamuoyuna açıklayacağım. Süleymanpaşa’yı değiştirip dönüştürecek projeler çantamda. Her sıktığımız elden, her konuştuğumuz vatandaştan şehrimizle ilgili sorun ve sıkıntıları dinliyoruz. Bunları ajandamıza not ediyoruz. Vatandaşın isteklerine kulak tıkamadan iyi bir ekiple sorunların üstesinden geleceğiz. Ben Süleymanpaşalı kardeşlerime huzurlu bir şehir vaad ediyorum. Trakya’nın gözbebeği ilçemizi Türkiye’nin gözbebeği yapacağımın sözünü veriyorum”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ