Tekirdağ Manşet Gazetesi

Metiner;” Hamşıoğlu Tekirdağ’dan Kopmamıştır

İYİ Parti İl Başkanı Gökhan Metiner, İYİ Parti’nin Tekirdağ birinci sıra adayı Selcan Hamşıoğlu ile ilgili eleştirilere cevap verdi. Metiner, “Birinci sıra adayımızın Tekirdağlı olmadığıyla ilgili, Tekirdağ’ın dışından geldiğiyle ilgili sürpriz olduğuyla ilgili yukarıdan aday olduğuyla ilgili bir sürü paylaşımlar var. Selcan Hanım’ın Tekirdağlıdır. Çok uzun zaman Tekirdağ’da yaşamış, iş hayatı nedeniyle şehir dışına çıkmış ama hiçbir zaman Tekirdağ’dan kopmamış, ailesi burada yaşıyor” dedi.

‘SELCAN HANIM TEKİRDAĞ’DA YAŞAMIŞ, HİÇBİR ZAMAN TEKİRDAĞ’DAN KOPMAMIŞTIR’

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Gökhan Metiner, sosyal medyada Tekirdağ birinci sıra adayı Selcan Hamşıoğlu ile ilgili eleştirilere cevap verdi. Metiner, “Tekirdağ’da dün bizim İYİ Parti’nin ilk sekizimiz açıklandı. Her biri birbirinden değerli, her biri birbirinden önemli sekiz tane güzide adayımız var. Diğer taraftan Selcan Hanım’ın yani birinci sıra adayımızın eleştirilmesi, işte Tekirdağlı olmadığıyla ilgili, Tekirdağ’ın dışından geldiğiyle ilgili sürpriz olduğuyla ilgili yukarıdan aday olduğuyla ilgili bir sürü paylaşımlar var. Ben bu paylaşımları çok mesnetsiz buluyorum. Yani sonuç itibarıyla Selcan Hanım’ın Tekirdağlı olduğunu, bu paylaşımı yapanlar da biliyor. Çok uzun zaman Tekirdağ’da yaşamış, iş hayatı nedeniyle şehir dışına çıkmış ama hiçbir zaman Tekirdağ’dan kopmamış, ailesi burada yaşıyor” dedi.

‘TEKİRDAĞ’IN SORUNLARIYLA DERTLENEN BİRİSİ’

Metiner, “Yılın belirli zamanı Tekirdağ’da geçiriyor. Köşe yazarı olarak görev yaptığı gazetede sürekli Tekirdağ’la ilgili haberler yapıyor. Tekirdağ’ı takip ediyor. Tekirdağ’ın sorunlarıyla dertlenen birisi. Şimdi Sercan Hanım’a Tekirdağlı değil nasıl birinci sıra aday oldu demek? Büyük haksızlık olur. Ben Tekirdağ İl Başkanı olarak asla böyle değerlendirmiyorum. Sercan Hanım bizim birinci sıra adayımızdır
Bizim sekiz tane güzide adaylarımızdan bir tanesidir. Bizim için çok önemli ve değerlidir. Dolayısıyla biz Tekirdağ il teşkilatı ve ilçe teşkilatı olarak Selcan Hanımla beraber tüm adaylarla beraber Tekirdağ’da
ve Türkiye’de iktidarı yakalayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Lütfen herkes duruma böyle baksın. Teşekkür ederim” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.