Tekirdağ Manşet Gazetesi

Larva mücadelesinde 8×8 desteği

Vatandaşların rahat bir yaz geçirmesi için larva, uçkun ve kışlak ile mücadeleyi her geçen arttıran Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, bünyesine kattığı 8×8 amfibilik ilaçlama aracı daha da güçlü hale geldi.

HEM KARADA HEM SU ÜZERİNDE GİDEBİLİYOR

Sazlık, bataklık, göl, gölet gibi yürüyerek girilemeyen fakat durgun su ortamı oluşturarak sivrisinek üremesine sebep olan alanlarda kullanılabilen 8×8 amfibik ilaçlama aracı hem kadar hem de su üzerinde giderek larva mücadelesinde Süleymanpaşa Belediyesi’nin gücüne güç kattı.

SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ YİNE BİR ADIM ÖNDE

Tekirdağ’da ilk kez kullanılan araç ile larva mücadelesinde bir adım öne geçen Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin yapılan çalışmalar sonunda daha etkin sonuçlar almasına kesin gözüyle bakılıyor.

VATANDAŞLARIN RAHAT BİR YAZ GEÇİREBİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Öte yandan yürüyerek girilebilecek larva, uçkun ve kışlak benzeri zararlı sinek ve böceklerin yuvalanabileceği alanlar da çalışmaların sürdüğü belirtilirken belediye sorumluluk alanındaki tüm mahallelerde durgun su birikintileri, dere kenarları, kanallar, inşaat suları, fosseptikler, rögarlar ve mazgallar rahat bir yaz geçirebilmek amacıyla ilaçlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.