Tekirdağ Manşet Gazetesi

Kumbağ Tesisine Kavuştu

Süleymanpaşa Belediyesi Kumbağ Mahallesinde Yaşar Vardar Halı Saha Spor Tesisleri’nin törenle açtı.
2021 yılını Gençlik ve Spor Yılı ilan ederek 28 spor tesisini kısa sürede ilçeye kazandıran Süleymanpaşa Belediyesi, 29. Tesisi Kumbağ mahallesinde açtı.
Açılış törenine AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin, Süleymanpaşa İlçe Gençlik Spor Müdürü Hüseyin Mutlu, Tekirdağspor Kulüp Başkanı Mülahim Kuru, ve Vatandaşlar katıldı.
Açılışta konuşan Kumbağspor Başkanı Uğur Işık, tesisten dolayı Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e teşekkür ederek; “Uzun yıllardır bu tesisin yapılmasını bekliyorduk. Bu tesis mahallemiz için büyük bir ihtiyaçtı. Uzun zamandır da yapımına başlanamamıştı. Bu tesisi mahallemize ve kulübümüze kazandıran Başta Süleymanpaşa Belediye Başkanımız olmak üzere ekibine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla ise Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel Milli Eğitime camiasına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel tesise Kumbağ Kurucu Belediye Başkanı Yaşar Vardar’ın ismini verdiklerini söyledi.
Daha önce görev yapmış kişilere de teşekkür eden Yüksel, şunları kaydetti;” Her kim ki yaşadığımız şehre bir çivi çakıyorsa Allah ondan razı olsun. Bu yıl ve önümüzdeki yıl itibariyle Kumbağ Meydan düzenlemesine başlıyoruz. Kumbağ’da kadınlara yönelik Yaşam Merkezi geliyor. Bunun yanında oyun parkı yapacağız. Kumbağ Mahallesinde otopark düzenlemesi yapacağız. Minibüs ve Otobüslerin rahat giriş çıkış yapabilecekleri bir projeyi hayata geçireceğiz. Barboros Mahallesinde Mahalle Konağı, açık düğün salonu ve spor tesisi yapacağız. Bu projelerimizi 2022 yılında hayata geçireceğiz. Biz bundan sonraki gelecek nesiller için Süleymanpaşa’ nın her mahallesinde ulaşacak projeler oluşturuyoruz. Süleymanpaşa’da yaşamak ayrıcalıktır. Süleymanpaşa da oturan Vatandaşlarımızın burada olmaktan gurur duyacakları projeleri hayata geçiriyoruz. Kumbağ’ımıza bu tesisin hayırlı olmasını diliyorum. Önemli olan yapmak değil bakabilmek. Kumbağspor Kulüp Başkanı Uğur Işık, bu konuda özverili çalışacağına inanıyorum.”
Konuşmaların ardından açılış kurdelası Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Atilla, Süleymanpaşa İlçe Gençlik Spor Müdürü Hüseyin Mutlu, Eski Kumbağ Belediye Başkanı Yaşar Vardar, Tekirdağspor Kulüp Başkanı Mülahim Kuru, Kumbağspor Kulüp Başkanı Uğur Işık, Eski Tekirdağspor Kulüp Başkanı Salih Canikli tarafından kesildi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.