Tekirdağ Manşet Gazetesi

KÖFTECİ SELİM YENİ YERİNDE

Köfte sektöründe 41 yıldır marka haline gelen Köfteci Selim, yeni yerine taşındı.
“KÖFTECİ SELİM BİR MAKRADIR”
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak;” Köfteci Selim’in Tekirdağ’da bir marka haline geldiğini ifade ederek;” Kalitesi ve sunduğu ürünlerle kendini ortaya koyuyor. Bizde Büyükşehir Belediyesi olarak sık sık Köfteci Selim’i tercih ediyoruz. Köfteci Selim Artık Tekirdağ’da bir marka olmuştur” şeklinde konuştu.
“EN İYİ HİZMETİ VERİYORUZ”
Köfteci Selim’in sahibi Selim İldeniz ise, Tekirdağ halkına en iyi hizmet verebilmek için daha ferah bir yere taşındıklarını ifade ederek;” Daha önce bulunduğumuz yer daha küçük geliyordu. Müşterilerimizin isteği üzerine büyük bir yere çıktık. İnsanlara daha iyi hizmet etmek istiyoruz. Önemli olan müşteri memnuniyetidir” dedi.

41 yıldır Tekirdağ’da Köftecilik yapan Köfteci Selim 100. Yıl Sanayi Sitesi Balans Sok. 1/1 adresine taşındı.
Açılışa Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzunlar, Siyasi Parti Temsilcileri, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Lokantacılar Odası Başkanı Ali Kıral’ın yanı sıra sivil Toplum kuruşları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Açılışta konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak 41 yıldır Tekirdağ’da Köftecilik yapan Köfteci Selim’in Tekirdağ’da artık bir marka geldiğini ifade ederek, şunları kaydetti;” Kalitesi ve sunduğu ürünlerle kendini ortaya koyuyor. Bizde Büyükşehir Belediyesi olarak sık sık Köfteci Selim’i tercih ediyoruz. Köfteci Selim Artık Tekirdağ’da bir marka olmuştur “
Köfteci Selim’in sahibi Selim İldeniz ise Tekirdağ’da 41 yıldır köftecilik yaptıklarını ifade ederek;” Kendimiz yetiştirip kendimiz üretiyoruz. Kullandığımız et çok özel. Tekirdağ köftesinin en büyük özelliği olan köfteyi dinlendirerek servis ediyoruz. Tekirdağ köftesinin patentini aldık. 1978 yılından beri bu işi yapıyoruz. Daha önce bulunduğumuz yer daha küçük geliyordu. Müşterilerimizin isteği üzerine büyük bir yere çıktık. İnsanlara daha iyi hizmet etmek istiyoruz. Önemli olan müşteri memnuniyetidir. Fiyat ve kaliteyi bir anda sunuyoruz”
Konuşmaların ardından açılış kurdelası Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzunlar ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay tarafından kesildi.
Kurdela kesiminin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve işletme sahibi Selim İldeniz köfte tezgahının başında önlük giyerek poz verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.