Tekirdağ Manşet Gazetesi

Köfteci Selim 3. Şubesini Açtı

Tekirdağ’ın başarılı iş adamlarından Köfteci Selim olarak tanıtan ve 1978’den bu yana Köfteci Selim isimli restoranlarında hizmet veren Selim İldeniz, işletmesinin 3’ncü şubesini açtı.
Atatürk Mahallesinde hizmete giren şubenin açılış kurdelasını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzunlar, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin ve CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Aycan Gündüz tarafından kesildi.
Açılışta konuşan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak yeni işletmeye hayırlı olsun dileyerek;” Tekirdağ’ın yeni bir iş yeri kazanmasının mutluğunu yaşıyoruz. Köfteci Selim Tekirdağ’da bir marka oldu. Köfteci Selim 3. Şubesini açtı. Açılan yerin manevi propagandasınız yapacağız.”
Tekirdağ’ın başarılı iş adamlarından Köfteci Selim olarak tanıtan ve 1978’den bu yana Köfteci Selim isimli restoranlarında hizmet veren Selim İldeniz, işletmesinin 3’ncü şubesini açtı. Atatürk Mahallesinde hizmete açılan işletmenin açılışında konuşan İldeniz, katılan ve çelenk gönderen herkese teşekkür etti.
Açılışa Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkan Vekili Hüseyin Uzunlar, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin ve CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Aycan Gündüz, Oda Başkanları ve Selim İldeniz’in dostları katıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.