Tekirdağ Manşet Gazetesi

Kiraz Festivali programı ve sanatçıları belli oldu

57. Kiraz Festivali programı ve sanatçıları belli oldu. Festival 8-11 Haziran arasına kutlanacak ve konserlere sanatçı yağacak.
Festivalin 1. günü olan Perşembe günü çeşitli ziyaretler ve çelenk koyma törenleri ile festival başlayacak. Saat :12.00’da Naip Köy Meydanında programın ardından saat:14:00’da ise Sahil Dolgu Alanı Amfi Tiyatro Sahnesi Yanında Hüseyin Pehlivan Yağlı Güreşlerinin startı verilecek.
Saat: 19.00 Sahil Dolgu Alanı Amfi Tiyatro Sahnesi Yanında Paşa Halk Dansları Topluluğu ve Misafir Halk Dansları Ekiplerinin Gösterileri sunacak
Festivalin 2. günü olan Cuma günü ise saat: 18:00’da Koprübaşı mevkiinde Valilik önüne kadar Festival korteji düzenlenecek. Yürüyüşün arından festival ateşi yakılacak.
Akşam konserlerinde ise 21:00 da Fatma Turgut, 22:30’da ise Ferhat Göçer konser alanında sahne alacak.
Festivalin 3. günü olan Cumartesi günü ise saat Saat: 19.00’da Festival Konser alanında Macar müzik Grubu “Török Tılla Folk Experıence” konser verecek.
Saat 21:00’da Mustafa Ceceli ve Funda Arar konseri ile kulakların pası silinecek.
Festivalin 4. günü olan Pazar günü ise saat 15:00’da Rumeli İskelesinde Kiraz Tanıtım Etkinliği ve Kiraz Yarışması Ödül Törenini düzenlenecek.
Kiraz Festivali konser alanında saat:21:00’da Gökhan Tepe, 22:30’da Melek Mosso konseri ile kiraz festivali son bulacak.
Geçen sene yaklaşık 2 milyon 500 bin kişinin katıldığı Kiraz Festivalinde bu yıl 3 Milyon’dan fazla kişinin katılması bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.