“Kimse Mağdur Olmayacak”

S.S. 49 Nolu Şehir içi Yolcu Taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Adem İncehasan, Yeni yolcu taşıma sisteminde kimsenin mağdur olmayacağını söyledi.
Süleymanpaşa Toplu taşımada 3 Mart tarihinden itibaren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi otobüsleri yolcu taşımaya başladı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi S.S. 49 Nolu Şehir içi Yolcu Taşıma Kooperatifi ile anlaşması gereği bu güzergâha sefer koymadı. Seferler S.S. 49 Nolu Şehir içi Yolcu Taşıma Kooperatifi tarafından sağlanacak.
Toplu taşıma ile ilgili S.S. 49 Nolu Şehir içi Yolcu Taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Adem İncehasan, yeni sistemle ilgili gazetemize açıklama yaptı.
İncehasan, bu sistemde kimsenin mağdur olmadığını, bunun tam aksine iyi dönüşler aldıklarını söyledi.
22 araçla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Toplu taşıma ile birlikte hareket ettiklerini ifade eden İncehasan, şunları kaydetti;” Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile anlaşmamız gereği Çınarlı Mahallesine sefer konmadı. Anlaşma gereği bizde Halk Otobüsleri gibi yolcu taşımaya başladık.Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi bilindiği gibi bugün yeni bir toplu taşıma sistemine girdi. Büyükşehir Belediyemiz ilçemizdeki ulaşım hizmetini kendi kurum şirketiyle ve iştiraki olan TETUS sistemi taşımacılık yapan kooperatiflerle beraber yürütme kararı almış bulunmaktadır.Biz Tetus sistemine bağlı bir kooperatif olarak bölgemizdeki 4/15 ve 5 NOLU güzergahlarda sizlere Halk otobüsü statüsünde ve Elektronik ücret sistemiyle hizmet veriyoruz. Araçlarımızda TEKPARK abonman kartları geçerlidir. Otobüslerde kullanan kartlar bizim araçlarımızda da geçerli. Halkımız dilediği gibi aktarma yapabilecekler. Eski dönemde 30 dakika 40 dakika hatta 1 saat aralığını bulan Halk otobüsü geçiş saatleri şuan yeni başladığımız dönem itibariyle kooperatifimiz araçları tarafından verildiğinden araç geçiş dakika aralığı’ 5 dakika-15 ‘dakika gibi aktif bir sıklıkta siz değerli yolcularımız hizmet almaya başladı.
Güzergah olarak yeni dönemde eksik görülen tek durum hükümet caddesinden araçlarımızın geçmemesi sahil güzergahını kullanmasıdır. Bu eksikliğin giderilmesi adına Hükümet Caddesine hatta ilçemizin tüm güzergahlarına gidecek yolcularımız için sistemimiz araçlar arası ücretsiz aktarmaya açılmıştır. Tüm yolcularımızın kendilerine abonman kartı çıkartarak bu kolaylıktan faydalanmaları işleyişi kolaylaştıracaktır. Eski dönemdeki gibi 1 saati bulan bekleme sürelerinden kurtularak ‘5 – 15’ dakika aralığı kadar sıklıkta hizmet alabileceğiniz araçlarımıza binip şehrin istediğiniz yerinden aktarma hakkınızı kullanarak gideceğiniz yere çok daha hızlı bir şekilde gidebilirler. Ücretsiz seyahat hakkı olan tüm vatandaşlarımızın da araçlarımızda ücretsiz seyahat etme hakkı vardır.Yeni dönemde sizlere daha iyi ve daha konforlu hizmet vermek adına başladığımız sistemde siz değerli yolcularımızın memnuniyeti bizim önceliğimiz ve hedefimizdir. Göstermiş ve gösterecek olduğunuz duyarlılıktan dolayı sizlere teşekkür eder saygılarımı sunarım.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.