Tekirdağ Manşet Gazetesi

Kıbrıs’ta ki Türker yok sayılmaya çalışılıyor”

TÜRKAV Tekirdağ Şube Başkanı Fatih Soyturk terör örgütü EOKA kuruluşunun kutlaması amacıyla çıkartılan pul ile Kıbrıs’ta ki Türker yok sayılmaya çalışıldığını söyledi.
TÜRKAV Tekirdağ Şube Başkanı Fatih Soyturk terör örgütü EOKA kuruluşunun kutlaması amacıyla pul çıkarmasıyla ilgili açıklama yaptı.
Soyturk açıklamasında Kıbrıs Türklerini acımasızca öldüren bu terör örgütünü lanetleyerek, şunları kaydetti;” Kıbrıs adasındaki Türk kimliğini ortadan kaldırmak amacıyla 1963_1974 yılları arasında adada ki masum Türk vatandaşlarını vahşice katleden, EOKA adındaki terör örgütü utanmaz, arlanmaz bir şekilde kuruluş yıl dönümünde pul bastıracak kadar hadsizleşiyor.Kıbrıs Türklerini azınlık olarak gören ve onları yok sayan bu kirli zihniyetlerini günümüzde de aynen devam ettirdiklerini görmemiz bizleri dehşete sokmuştur. Türkiye Cumhuriyeti Devleti var olduğu sürece, Kıbrısdaki Türk vatandaşlarımız güven ve huzur içinde olacaklardır. E0KA terör örgütünü dün olduğu gibi bugünde lanetliyoruz. Silahlarınızla, toplarınızla başaramadığınızı, bir EOKA puluyla hiç başaramazsınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.