“Kazanacağımıza İnancımız Tam”

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanacaklarını söyledi.
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, MHP Tekirdağ İl Başkanı Fethi Şirin, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezai Çetin ve MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Üretürk çarşı esnafını gezerek 28 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için oy istedi.
Seçim çalışmaları hakkında konuşan AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Ali Gümüş, seçimi kazanacaklarını ifade ederek, şunları kaydetti;” Seçimi sayılı günler kaldı. İttifakımızın genel başkanları deprem bölgesinde, biz ise il merkezinde seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz. Artık son düzlükteyiz. İnşallah Cumhur İttifakımız seçimden zaferle ayrılacak. 28 Mayıs’ta inşallah Cumhurbaşkanımızın hep beraber göreve getireceğimize inanıyoruz.”
“Sahayı Boş Bırakmıyoruz”
Cumhurbaşkanlığı seçimi ilk tursunda ilk sırada çıkmalarına rağmen seçimi bırakmadıklarını da ifade eden Gümüş; “Seçmen psikolojik olarak bizim kazandığımıza inanıyor. Biz yine da sahayı boş bırakmıyoruz. İlk turda başa bir adaya destek veren seçmenlerin gönlünü kazanmak istiyoruz. Kazanacağımıza inancımız tam” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.