Tekirdağ Manşet Gazetesi

KAYMAKAM YURT, PROJEYE DESTEK VERDİ

Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt , Tekirdağspor’un ‘Tekirdağspor Yaşayacak, Hedef 1 Milyon Sticker’ kampanyasına destek verdi.
Tekirdağspor Yaşayacak, Hedef 1 Milyon Sticker’ kampanyası kapsamında Tekirdağspor yönetim Kurulu Süleymanpaşa Arslan Yurt’u ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Tekirdağspor Kulüp Başkanı Ahmet Biler, bu kampanyanın Tekirdağspor yönetimi ve bazı mensupları tarafından başlatıldığını söyledi.
Bastırılan Stickerları 1 TL’ye satarak hem kulübe gelir etmek, hem de farkındalık yaratmak istediklerini ifade eden Biler, şunları kaydetti; “ Basınında yardımıyla tanesi 1 liradan satmaya çalışacağız. Esnafı tek tek dolaşacağız. Gerçek Tekirdağspor sevdalıları ortaya çıkacak. Burada paradan daha çok Tekirdağda bir kenetlenme sağlayacağız. Spor vasıtasıyla Tekirdağ’da kenetleniyor. Bu zor günde Tekirdağ Halkının Tekirdağspora destek vereceğine inandığımız için, bu kampanyayı arkadaşlarla başlattık. Gerçekten sevgisiyle kanıtlanmış Tekirdağ’da çok sevilen bir mülki amir olarak ilk önce sizi ziyaret bu işi başlatmak istedik”

“KAMPANYAYA DESTEK VERİYORUZ”

Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt ise kampanyayı desteklediklerini ifade ederek, sözlerini şöyle sürdürdü; “ Tekirdağspora ve Tekirdağspor yönetimine başarılar diliyoruz. Tekirdağspor onurlu, gururlu bir spor kulübüdür. Tekirdağspor Halk tarafından teveccühle karışlanıp çok seviliyor. 50 yıldan fazla geçmişi var. İnşallah uzun yıllarda yaşar. Tabi kulüplerin yaşaması için ister istemez maddi bir kaynak gerekiyor. Tekirdağspor sevdasını tüm topluma yaymamız gerekiyor. Tekirdağspor bu stickerler sayesinde durmadan gözümüzün önünde olacak ve hatırlanacak. Çok küçük bir maliyetle kulübümüze katkı sağlayabiliriz. Tekirdağspor tüm toplumun sahip çıktığı bir kulüp olacak. İnşallah Tekirdağsporumuz bu şekilde başarılı olacak”
Süleymanpaşa Kaymakamı Arslan Yurt Tekirdağspor Yaşayacak, Hedef 1 Milyon Sticker’ kampanyasına Sticker alarak destek verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ