Tekirdağ Manşet Gazetesi

Karakaya’dan, Bilgilendirme Toplantısı

Basın İlan Kurumu (BİK) Tekirdağ Şube Müdürlüğü tarafından Kırklareli İli’nde Valilik, Rektörlük ve Belediye Başkanlığı ile resmi ilan ve reklam yayınlayan gazete sahip-temsilcilerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
BİK Tekirdağ Müdürü Sabri Karakaya, 23 Mart 2020 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile şube kurulması ve Tekirdağ Şubesine bağlanması kararlaştırılan Kırklareli’nde ilk olarak Kırklareli Valisi Osman Bilgin’i ziyaret etti.
Karakaya, Vali Bilgin’e Kırklareli’nde açılacak şube ve kurum faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı ve kurumun prestij eserlerinden “Salık Veren Muhibbân” adlı eserini takdim etti. Kırklareli Valisi Bilgin de, Basın İlan Kurumu’nun Kırklareli’nde şube açacak olmasından ve gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek yerel basında standartların yükseltilmesinin önemine vurgu yaptı.
Valilik ziyaretinin ardından Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür ve Kırklareli Belediyesi Başkan Vekili Belediye Başkan Yardımcısı Arda Kolcular’ı makamlarında ziyaret ederek bilgiler veren BİK Tekirdağ Müdürü Sabri Karakaya, Kırklareli il merkezi ve ilçelerinde resmi ilan ve reklam yayınlama hakkını haiz gazetelerin sahip ve temsilcileri ile toplantı gerçekleştirdi.
Kırklareli İl Özel İdaresi Fuar Salonu’nda düzenlenen Kırklareli Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Özgür Tiran ile BİK Tekirdağ Şube Personeli Ozan Mevlüt Çubuk’un da katıldığı toplantıda gazete sahip ve temsilcilerine genel ve teknik bilgiler verildi.
Toplantının ardından İl Özel İdaresi bahçesinde gazetecilerle bir araya gelinerek sürece ilişkin istişarelerde bulunuldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.