Tekirdağ Manşet Gazetesi

KARACAKILAVUZ AYDINKÖY YOLU YENİLENDİ

İl genelinde vatandaşların daha güvenli ve konforlu ulaşım sağlayabilmeleri için yol çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Muratlı ilçesi Aydınköy Mahallesi ile Süleymanpaşa İlçesi Karacakılavuz Mahallesi arasında kalan güzergâhta yol yenileme ve genişletme çalışmalarını tamamladı.
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, 6.200 metre uzunluğundaki güzergâhta, yer yer 5 metrelere kadar düşen ve trafik güvenliğini tehlikeye sokan dar yolu, hummalı çalışma sonucunda yenileyerek 8 metreye kadar genişletti. Çalışmalar kapsamında yaklaşık 9.000 ton taş dolgu, 12.000 ton alttemel ve 12.000 ton temel malzemesi kullanıldı.
BAŞKAN ALBAYRAK: “YOL ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ”
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşların ulaşım konforuna büyük önem verdiklerini belirten Başkan Albayrak, “Sezonun açılması ile birlikte il genelinde yol çalışmalarımıza ağırlık verdik. Fen işleri ekiplerimiz tarafından, Muratlı ilçesi Aydınköy mahallesi ile Süleymanpaşa ilçesi Karacakılavuz Mahallesi arasında kalan yol genişletme ve yenileme çalışmaları tamamlandı. Yol çalışmalarımızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.