Tekirdağ Manşet Gazetesi

KAPTAN GRUP GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDİYOR

Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu Ramazan ayı nedeniyle Tekirdağ genelindeki tüm belediyelere, vatandaşlara ve tüm çalışanlara ulaştırılmak üzere toplamda 6 bin erzak kolisi teslim etti.
Yatırımlarını başta Marmaraereğlisi olmak üzere Çorlu, Hayrabolu OSB ve Ergene’de yapan Çebi ailesi bu bölgeden kazandıklarını yine bu bölgede paylaşmaya devam ediyor. Ülkemizin yaşadığı bu zor günlerde Çebi ailesi yaptığı yardımlar ile bölgede örnek ve takdir edilen bir firma olarak vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.
Türkiye ve Tekirdağ’ın en büyük demir çelik fabrikasından biri olarak örnek gösterilen hayırsever İş İnsanı Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi ve ailesinin yaptığı yardımseverlik herkesin kalbinde taht kurdu. Çebi ailesi mübarek ramazan ayında yaptığı 6000 bin erzak kolisini Tekirdağ’ın tüm belediyelerine dağıttı. Erzak kolisi desteklerinden duydukları memnuniyeti dile getiren 11 ilçe belediye başkanı başta Kaptan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Kaptan Çebi olmak üzere tüm Çebi ailesine teşekkür ettiler.
Ayrıca Marmaraereğlisindeki tüm muhtarlara , sivil toplum örgütlerine ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara da yardım edilirken, Kaptan Grup’a bağlı tüm çalışanlara da dağıtım gerçekleşti. Kaptan Grup Tekirdağ’ın yanı sıra İstanbul, Karabük ve Trabzon’da da yardım kolisi dağıtımı yaptı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.