Tekirdağ Manşet Gazetesi

İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş. Yetkilileri Başkan Günay’a Ziyaret

İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tırış, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Talip Tırış ve beraberindeki firma yetkilileri ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret ettiler.
Yapılan ziyarette firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamada; “Yeni İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA tarafından düzenlenen şehirlerarası yolcu taşımacılığı ihalesinin Tekirdağ-Çorlu İstanbul Havalimanı güzergâhında tarifeli sefer düzenleme haklarını İstanbul Seyahat A.Ş. almıştır.
Trakya Bölgesinden havalimanına yapılan seferlerde tek yetkili taşımacı olan İstanbul Seyahat A.Ş. 15 Nisan’dan itibaren yolculara hizmet vermeye başlamıştır. Başlangıç noktası Tekirdağ Otogar olan seferler, 24 saate yaygın bir şekilde her 2 saatte bir Tekirdağ-İstanbul Havalimanı güzergâhında karşılıklı olarak düzenlenmektedir. Kapaklı-Çerkezköy-Çorlu ve Lüleburgaz-Çorlu arasında ücretsiz transfer hizmeti sunulmakta olup, Çanakkale-Keşan-Malkara güzergahından gelecek yolcular ise Tekirdağ seferleri ile İstanbul Havalimanı seferleri entegre edilmiştir. Sefer saatleri için www.istanbulseyahat.com.tr adresinden ya da 0533 209 15 59 numaralı telefondan bilgi alınabilir.” denildi.
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek İstanbul Seyahat A.Ş.’nin yeni hizmetinin tüm Trakya Bölgesi’ne hayırlı olmasını diledi ve böyle bir hizmetten dolayı gurur duyduğunu ifade ederek, başta İstanbul Seyahat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selami Tırış nezdinde firma yetkililerine gerçekleşen ziyaretten dolayı teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ