Tekirdağ Manşet Gazetesi

İş Bankası ile Süleymanpaşa Ziraat Odası arasında İş Birliği anlaşması imzaladı

Türkiye İş Bankası ve Süleymanpaşa Ziraat Odası, Oda üyelerinin tarımsal finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla bir İş Birliği Protokolü imzaladı.

Türkiye İş Bankası Tekirdağ Şube Müdürü Koray Aytekin ve Süleymanpaşa Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı tarafından 16.07.2021 tarihinde imzalanan protokol kapsamında İmece Kart sahibi oda üyeleri tarımsal ihtiyaçlarına yönelik yapacakları alışverişlerde hasat dönemlerine uygun olarak 10 Ay faizsiz dönem avantajından yararlanabiliyor. İş Birliği Protokolü çerçevesinde Oda üyelerine aynı zamanda İmece Kart, Tarım Kredileri, TARSİM Sigortası vb. muhtelif ürünlerden de uygun koşullarda faydalanma imkânı sunuluyor.

Tekirdağ Bölge Satışı Müdürü Erçin Toptutan imza töreninde yaptığı konuşmada İş Bankası olarak tarım bankacılığı çalışmaları kapsamında üreticilerin ihtiyaçlarını sağlıklı ve doğru bir şekilde karşılamak için tarım kurum ve kuruluşları ile iş ortaklıkları geliştirilmesini çok önemsediklerini ve Süleymanpaşa Ziraat Odası ile imzaladıkları protokolden dolayı memnun olduklarını ifade etti.
Süleymanpaşa Ziraat Odası Başkanı İmdat Saygı’da imza töreni sonrasında yaptığı açıklamada, İş Bankası ile imzaladıkları bu protokolün tüm üyelere faydalı olmasını temenni ettiklerini belirtti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.