İNTAŞ MÜDÜR AVUKATLIK RUHSATINI ALDI

Tekirdağ İcra Dairesi Eski İcra Müdürlerinden Seyit Ahmet İNTAŞ, Avukatlık ruhsatını Tekirdağ Barosunun Baro Binasında düzenlenen törenle Baro Başkanı Av. Egemen GÜRCÜN’ün elinden aldı.
Eski İcra Müdürü Seyit Ahmet İNTAŞ avukatlık mesleğine geçti. İntaş için Tekirdağ Barosunda Avukatlık ruhsatı töreni düzenledi. Törene Tekirdağ Barosu Yönetim Kurulu Üyeleri, Avukatlar ve Seyit Ahmet İNTAŞ’ın dostu olan 100’e yakın kişi katıldı.
Törende konuşan Tekirdağ Baro Başkanı Av. Egemen GÜRCÜN, Eski İcra Müdürü Seyit Ahmet İntaş’ın Tekirdağ Barosuna katılmasından dolayı memnuniyetini dile getirerek şunları kaydetti “Tekirdağ Barosu Cumhuriyetin değerlerine, Üniter Devletin yapısına sıkı sıkıya bağlı, Cumhuriyetin kurucu değerlerini gönülden savunan, Yurttaşların demokratik haklarını sağlamaları için çalışan önemli bir hukuk kurumdur. Bizde hukuk ile ilgili üzerimize düşen vazifeleri yerine getirmeye devam ediyoruz. Bu yolda aramıza katılan Seyit Ahmet İntaş’ın bize güç katacağına gönülden inanıyorum. Tekirdağ Barosunun Kurul ve komisyonları var. Kendisi bir icra hukuku uzmanıdır. İcra konusunda Kurul ve komisyonlarımıza destek vereceğine inanıyoruz. Bilgi ve tecrübe bizim için büyük bir değerdir. Onun bilgisine her zaman ihtiyacımız olacak. Yeni mesleğinde başarılarının devamını diliyorum. Avukatlık çok önemli bir meslektir. Avukatlık her zaman toplumda rol model olmuş insanların yaptığı bir meslektir. Bizler barolar olarak avukatlarımızın yanındayız. Avukatlarımızın vermiş olduğu destekle barolar daha iyi yerlere gelir inşallah. Vatandaşlarımızın haklarını sonuna kadar savunacağım.” Dedi. İntaş yemin ettikten sonra cübbesini, dostu olan ve Tekirdağ Barosu Denetleme Kurulu Üyesi Av. Hüseyin DOĞRUSÖZ giydirdi.
İcra Müdürü Seyit Ahmet İntaş ise ruhsat törenini düzenleyen Baro Başkanına, Baro Yönetim Kurulu Üyelerine , Disiplin Kurulu Başkanına ve kendisini bu mutlu gününde yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür ettikten sözlerine şöyle devam etti. “Ailem yaşamımın her alanında her zaman yanımda oldular. Baro başkanımızın da belirttiği gibi Avukatlık hayatımda, Atatürk ilkelerine bağlı kalacağım. Baromuzun yolu benim de yolumdur. İcra Müdürü görevinde Devletimizin bana tanımış olduğu imkanları devamlı Vatandaş’ın yararına kullanmaya gayret ettim. Bundan sonra da Avukat olarak, Vatandaşlarımızın haklarını sonuna kadar savunacağım. Ayrıca yakın zamanda Baro Başkanlığına seçilen Başkanımıza ve birlikte çalışacağı yönetim kuruluna da başarılar diliyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.