Tekirdağ Manşet Gazetesi

İkilem Tekirdağ’ı Coşturdu (Konser Görüntüleri)

Pop sanatçısı İkilim şarkılarıyla Tekirdağlı gençleri coşturdu. Konsere on binlerce genç katıldı.
Süleymanpaşa Belediyesi, üniversite sınavlarına hazırlanan lise son sınıf öğrencileri başta olmak üzere tüm gençler için moral konseri düzenledi.
Sahil doldu alanda düzenlenen konsere on binlerce genç katıldı.
Konser Öncesi konuşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesinin gençlere yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi vererek;” Süleymanpaşa Büyüdüğünde Hizmetlerde Büyüyecek. Süleymanpaşa’ da yaşan gençler en güzeline en iyisine layık” dedi.
Belediye Başkanı Yüksel, konuşmasını bir bölümünü Pazar günün yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimine ayırdı.
Gençleri bilinçli oy kullanmaya davet eden Yüksel, şunları kaydetti;” Pazar günü seçim olacak. Herkes bir şey konuşuyor. Ben Recep Tayyip Erdoğan’ın Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanıyım. Tüm çalışmalarımı, Tüm projelerimi, siyasi görüş ayırt etmeden, toplumun her kesimine uyguladım ve uygulamaya devam ediyorum. çoğunluk bu seçimlerde ilk kez oy kullanacaksınız. Oyunuzu ‘O Bunu dedi Bu bunu dedi ‘ diye değil. Araştırarak kararlarınızı verin. Ülkemizin ve Aziz Milletimizin 80 yılda ne zorluklar yaşadığını bir araştırın. Türkiye’nin 20 yıl önce ne halde olduğunu, Ülkemizin kurtarıcısı Gazi Mustafa Kemal Atatürk ten sonra hangi darbeler ile karşı karşıya kaldığımızı, Uçak fabrikasının nasıl kapatıldığını araştıran, niçin ilk ve yerli Devrim Arabasının ortadan kalktığını bir araştırın. Yakın tarihten bahsediyorum. Türk toplumu ne zaman güçlenmeye başlasa her dönem ortaya çıkan karanlık güçler, niçin Milletimizi bölüp parçalamak için kargaşa çıkarmış bunu araştırın. Neden Türk Gençliği, sağcı-solcu diye bir birine kıldırılmış araştıran. Neden onlarca insan hastane köşelerinde ve maaş kuyruklarında vefat etmiş, lütfen araştırın. Türkiye’de en büyük hava limanı yapılırken neden birileri karşı çıkmış araştırın. Neden Ülkemiz Yerli ve Milli yatırımlar yaparken birileri tarafından baltalanmış araştırın. Kadir Albayrak şöyle demiş, Cüneyt Yüksel şöyle demiş, bırakın hepsini araştırın. Süleymanpaşa’nın gençleri araştırarak, bu toplumu bölmek parçalamak isteyenlerle, kardeşlik hukuku geliştirmeye çalışanları ayırt edebilir. Ben hiç kimseye oy verin demiyorum. Siz doğu adamı doğru yolu bulacaksınız. Yeni Yüzyılın vizyonu sizlerle yükselecek.”

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’in konuşmasının ardından ünlü Sanatçı bir birinden güzel parçalarını seslendirerek gençleri coşturdu.

Hakan Karaca

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.