Tekirdağ Manşet Gazetesi

“İŞSİZLİĞİ “SELEB” İLE BİTİRECEĞİZ”

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İŞSİZLİĞİ BİTİRECEK MÜJDE
Geçtiğimiz günlerde Çınarlı mahallesinde vatandaşlarla buluşan Yüksel, Süleymanpaşa’da yaşayan ve ‘yaşadığı yerde karnını doyurmak isteyen’ vatandaşlara, 11.000 kişinin istihdam edileceği Ekolojik, Lojistik ve Endüstri Bölgesi’nin (SELEB) kurulacağı söyledi.

KİLİT TAŞIN ÜZERİNE ASFALT YAMA YAPIYORLAR
Konuşmasında belediyeyi eleştiri yağmuruna tutan Yüksel, “Kazı yapılan yerlere çamur doldurularak üzerine taş yapıyorlar. Bu Süleymanpaşa bunları gördü. Kilit taşın üzerine asfalt yama yapıyorlar. Yollarla ilgili bir sıkıntımız kalmayacak. Projelerimiz hazır. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

AK Parti Süleymanpaşa Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Günlük programlarını 24 saat esasına göre düzenleyen Yüksel’in, miting havasında geçen vatandaş buluşmaları, nefes kesen projelere sahne oluyor.
Bir biri ardına gerçekleştirdiği esnaf, kıraathane ve ev ziyaretleriyle baş döndüren bir tempoyla çalışan Yüksel, vatandaşlar tarafından büyük bir teveccühle karşılanıyor. Sosyal medya üzerinden kendisine davette bulunanların ziyaretine giderek gönülleri fetheden başarılı siyasetçi, bu ziyaretlerde hayata geçirmeyi hedefledikleri projelerini anlatıyor.
Süleymanpaşa’nın ihtiyaçlarını ve halkın beklentilerini yıllardır üzerinde çalıştıkları projelerle “Yükselen bir Süleymanpaşa” atılımını gerçekleştirmek üzere gün saydıklarını ifade eden Yüksel, vatandaşın takdirini topluyor.
İŞSİZLİĞİ BİTİRECEK MÜJDE
Geçtiğimiz günlerde Çınarlı mahallesinde vatandaşlarla buluşan Yüksel, Süleymanpaşa’da yaşayan ve ‘yaşadığı yerde karnını doyurmak isteyen’ vatandaşlara, 11.000 kişinin istihdam edileceği Ekolojik, Lojistik ve Endüstri Bölgesi’nin (SELEB) kurulacağı müjdesini verdi.
“Şu anda ilçemizde iş imkanları bulamadığı için çalışmak isteyen yüzlerce hemşerimizin CV (iş başvurusu) var. Maalesef Süleymanpaşa Belediyesi’nin anlamsız tutumu nedeniyle yatırımcıyı ilçemize çekemiyor dolayısıyla da insanlarımıza iş olanakları sağlayamaz hale geldik.” diyen Yüksel, Süleymanpaşa’da hayata geçirmeyi planladıkları en büyük hizmetlerden birinin “Süleymanpaşa Ekolojik Lojistik ve Endüstri Bölgesi” (SELEB) olacağını söyledi.
Yüksel, söz konusu projeyle ilgili olarak görüşmelerin devam ettiğini ifade ederek, “Alt yapı hazırlıkları bitmek üzere. Burada 11 bin insanımız ekmek yiyecek.” diye konuştu.
Yüksel, SELEB’in tamamen ekolojik bir yapıya sahip olup, asla yer altı suyunu kullanmayacak, hiçbir şekilde çevreye yer altı veya yer üstü atık bırakmayacak en önemlisi de tamamen çevreci olacak, ‘adı üzerinde’ EKOLOJİK bir proje olduğunu söyledi.
KİLİT TAŞIN ÜZERİNE ASFALT YAMA YAPIYORLAR
Konuşmasında belediyeyi eleştiri yağmuruna tutan Yüksel, “Kazı yapılan yerlere çamur doldurularak üzerine taş yapıyorlar. Bu Süleymanpaşa bunları gördü. Kilit taşın üzerine asfalt yama yapıyorlar. Yollarla ilgili bir sıkıntımız kalmayacak. Projelerimiz hazır. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Siz Kıymetli kardeşlerim 15 Temmuz gecesi beni yalnız bırakmadı. Ben ilçe başkanıydım. Bu ilçede kimse birlik ve beraberliğimizi kimse bozamayacak. Bizim birbirimizden başka dostumuz yok” dedi.
SU FATURALARI ELEKTRİK FATURALARINI GEÇTİ
Su faturaları üzerinden belediyeye yüklenen Yüksel, “Su faturaları ile elektrik faturaları bir geliyor. Elektriği yurt dışından alıyoruz. Havadan yağan Allah’ın nimetini bize pahalıya satıyor. Biz Naip Barajı’nı 90 trilyona yaptık. Büyükşehirin bütçesi 1.5 katrilyon. Albayrak’ın elinde 15 Naip Barajı yapacak kadar para var. Süleymanpaşa’nın bütçesi 140 trilyon. Sıfır borçla alınan belediye şu anda borç batağında. Tekirdağ’a girdiğinizde taştan başka ne görüyorsunuz. Emanet oylarınızı 1 dönemliğine Büyükşehir ve Süleymanpaşa için istiyoruz.” şeklinde konuştu

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ