“HEP BİRLİKTE YENİ HEDEFLERE”

AK Parti Tekirdağ Milletvekili Hakan Sunal, 15 Mayıs sabahı Türkiye’nin emin adımlarla yeni hedeflere koşacağını söyledi.
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Hakan Sunal’ı uzun yıllardır Çerkezköy, Kapaklı ve Saray ilçelerine hizmet veren bir özel hastanede hekimlik yapması, Milletvekili seçimlerinde bir adım öne çıkardı.
35 Yıldır hekimlik yapan Milletvekili Adayı Hakan Sunal, partisinin birçok kademesinde görev alması seçimlerde avantaj sağladı.
Hekimlik yaptığı süre boyunca gece gündüz demeden çalışan Sunal, Milletvekili olduğu takdirde Tekirdağ için saat gözetmeksizin çalışacağını söz verdi.
Yeni hedeflere ulaşmak için Milletvekili adayı olduğunu ifade eden Sunal; Gece gündüz “İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın” düsturuyla çalıştım. Hizmet sınırlarımı daha da genişleterek “Hep Birlikte Yeni Hedeflere” ulaşmak ve “Dünya’nın Beşten Büyük” olduğunu göstermek için Hazırım” dedi.
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Hakan Sunal Kimdir?

1965 Kütahya Gediz doğumlu Op. Dr. Hakan SUNAL Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra ‘’Genel Cerrahi ” alanında ihtisas yaptı. Çorlulu olan Remziye Hanım ile 1990 yılında evlendi. 2 kız babası olan Hakan Sunal’ın büyük kızı Bezmialem Vakıf Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Bölümünde Öğretim Üyesi olarak görev yapmakta iken küçük kızı ise Bilkent Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden bu sene mezun olacaktır. 13 yıl Çorlu Devlet Hastanesi, 13 yıl Çorlu’da bulunan özel hastanelerde toplam 26 yıldır görev yapan Op. Dr. Hakan SUNAL’ın sadece Çorlu’da değil, Tekirdağ genelinde ve Trakya’dan hatta Balkanlar’dan çok sayıda hastası bulunmaktadır. Bu süre içinde 400.000’i aşkın hastaya şifa olmuş, yaklaşık 14.000 irili ufaklı ameliyat yapmıştır. Çorlu’da görev yapmaya devam eden, bilinen ve hastaları tarafından çok sevilen bir doktordur.

2011 yılında Ak Parti üyesi olduktan sonra partinin her kademesinde görev aldı. Genel ve yerel seçimlerde aday adaylıkları, 25. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde Tekirdağ 5.sıra Milletvekili adayı oldu.

Mesleği gereği Tıp doktoru olarak, din, dil, ırk, cinsiyet, milliyet ayrımı yapmaksızın gece gündüz “İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN” düsturuyla çalıştı. Hizmet için sınırlarını daha da genişleterek “2023 Türkiye’si ve TÜRKİYE YÜZYILI”nın şekillenmesinde aynı düstur ile çalışarak görev almak istiyorum” dedi.

Üyesi olduğu dernekler ve çalıştığı hastaneler ile sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde uyuşturucu ve madde bağımlılığı, kanser, meme kanseri, çölyak hastalığı, kan bağış kampanyası, meslek kariyer günleri, bölgemiz siyaseti ile ilgili çok sayıda seminer, radyo ve televizyon programlarına katıldı ve toplumun bilinçlendirilmesinde katkıda bulundu. Somali’de gönüllü Türk doktoru olarak çalıştı. Covid-19 Pandemi döneminde gerek okullara giderek, gerekse sosyal medya üzerinden veya canlı yayınlar ile halkımızı yapılması gerekenler konusunda bilinçlendirerek bu zor dönemin atlatılmasında aktif görev aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.