Tekirdağ Manşet Gazetesi

“HEDEFİMİZ 12-0 TERSİNE ÇEVİRMEK”

AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, mahalli idareler seçimlerinde 12-0’ı tersine çevirmek için çalışacakların söyledi.

AK Parti İl Başkanı Cüneyt Yüksel, Manşet Gazetesine Mahalli  iradeler ile ilgili açıklama yaptı.

Yüksel, açıklamasında aday adaylık sürecinin başladığını ve aday adayı olmak isteyenlerin internet ortamından başvurabileceklerini söyledi.

Belediye Başkan Adaylarının Genel Merkez Tarafından belirleneceğini ifade eden Yüksel;” Belediye Başkanlıkları aday adaylık süreci başvuruları İnternet üzerinden başladı. İsteyen üyelerimiz başvuru yapabilecekler. Aday adaylığı belirmemesinde çeşitli temayüller ve anketler düzenlenecek. Bu çalışmalara göre Başkan Adaylarımız Genel Merkez tarafından belirlenecek. Önemli olan halkın teveccüh gösterdiği bir aday belirlemek”

“TÜRKİYE’DE KONUŞAN BİR HALİNE GETİRECEĞİZ”

Tekirdağ’ın A sosyal bir haline dönüştüğünü, kendilerinin göreve geldikleri taktirde Tekirdağ’ı Türkiye’de konuşulan bir il haline getireceklerini de ifade eden Yüksel, sözlerini  şöyle sürdürdü; “Tekirdağ’ın makus Talihini değiştirmek işitiyoruz. A sosyal, kimliği olmayan, kimliksiz kalmış bir ilin, projeler ile birlikte kimliği olan, bir kenti ön plana çıkartabileceğimiz, tüm Türkiye konuşan bir il haline getireceğimiz projeler üzerinde çalışıyoruz.  İnşallah adaylarımızla birlikte projelerimizi il ve ilçe bazında herkese anlatacağız. Seçimlerde ilgili önümüzdeki günlerde Basın toplantısında bu  süreç ile ilgili açıklama yapacağız.  Bu seçim Vatanımıza, Milletimize ve teşkilatlarımıza hayırlı olsun “

“CUMHURBAŞKANIMIZ NE DERSE O”

Yüksel, kendisinin adaylık sorusuna ise ; “İl ve ilçe Başkanlarının adaylık meselesi Cumhurbaşkanımızın talimatı ile oluyor. Şu anda bekleme sürecindeyiz. Aday derler ise aday oluruz, otur derlerse otururuz. Önemli olan bizim Cumhurbaşkanımızın verdiği talimattır” cevabını verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.