Tekirdağ Manşet Gazetesi

“Güzelleşmekse Gayen Adresin Neslim Güngen”

Türkiye’nin en iyi Güzellik ve Bakım Merkezlerinden biri olan Neslim Güngen, Tekirdağ şubesinin açılışını gerçekleştirdi.
Tekirdağ en modern güzellik merkezine kavuştu. Ünlü Güzellik Uzmanı Neslim Güngen’in sahip olduğu modern merkez Atatürk Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Cad. No:26 adresinde açıldı. Açılışa katılan Neslim Güngen mini bir konser vererek sevenlerini coşturdu.
Türkiye’nin en modern Teknolojisinin kullanıldığı firma sahibi Neslim Güngen, Tekirdağ firması İşletmecileri Gülnur Acıpınar ve Hanife Tuz’a bol kazançlar diledi.
Acıpınar ve Tuz’un kendi firmasını en şekilde temsil edeceğini ifade eden Güngen; “ilk günün heyecanı yaşıyorum. Güzel insanlarla büyüyoruz. Bize 0533 745 59 59 telefon numarasından da ulaşabilirler” dedi.
Tekirdağ İşletmecilerinden Gülnur Acıpınar ise “Neslim Güngen’in Türkiye’de Büyük bir marka olduğunu ifade ederek; “Neslim Güngen Tekirdağ Şubesi olarak hizmete başladık. Güzelleşmekse Gayen Adresin Neslim Güngen” şeklinde konuştu.
Diğer işletmeci Hanife Tuz da tüm bayanlara hitap ettiklerini ifade ederek, şunları kaydetti;” Neslim Güngen’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bünyemizde Bölgesel İncelme, Epilasyon, cilt Bakımı, Makyaj, Kalıcı Makyaj ve tırnak gibi tüm detaylara hitap ediyoruz. Bölgesel incelmede paketlerimiz var. Lipones Max cihazı ile daha güzel sonuçlar elde ediyoruz”

“Türkiye’nin en son teknolojisi”
Tuz, Tekirdağ firmasında en son teknolojinin kullandığına dikkat çekerek, konuşmasını şöyle sürdürdü; ”Son teknolojiyi kullanıyoruz. Bu teknoloji kimsede yok. Bu konuda çok iddialıyız. Teknolojiyi Uzman kadro ile birleştirdik. Her branşın uzmanı ayrı”
Konuşmaların ardından yeni firmanın açılış kurdelası Neslim Güngen tarafından kesildi. Açılışta ayrıca yeni firmanın şerefine pasta da kesildi.
Açılışa İstanbul ve Tekirdağ’dan seçkin bir davetli topluluğu katıldı.
Neslim Güngen, Hanife Tuz ve Gülnur Acıpınar ayrıca açılışa katılan ve çelenk gönderen herkese teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.